Plandeki kujawsko pomorskie

Nasza firma oferuje najwyższej jakości plandeki okryciowe i plandeki ochronne, a także plandeki na wymiar. Działamy na terenie województwa kujawsko pomorskiego oraz na terenie całego kraju. Realizujemy również zamówienia zagraniczne. Plandeki kujawsko pomorskie dotyczy wszystkich plandek, które dostarczamy kurierami DPD lub DB Schenker. Oferujemy plandeki na altanki, kotary, pokrowce, itp.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie mogą Państwo uzyskać informację odnośnie cen i dostawy - KOM +48 509 491 716 lub biuro@producentplandek.pl.

 

plandeki kujawsko pomorskie, plandeki na wymiar kujawsko pomorskie, plandkei ochronne kujawsko pomorskie

 

Plandeki na wymiar kujawsko pomorskie

Nasza firma mieści się w Bydgoszczy, województwo Kujawsko Pomorskie i zajmuje się produkcją plandek na wymiar. Posiadamy bardzo duży wybór gramatur i tkanin, między innymi plandeki PCV 650 g/m2, PCV 680 g/m2, PCV 900 g/m2, PE (PP) 200 g/m2 o odmiany trudnopalne. Plandeki na wymiar Kujawsko Pomorskie dostarczamy kurierami. Jest również możliwy odbiór w naszym biurze handlowym w Bydgoszczy. Termin realizacji zamówienia w przypadków plandek na wymiar to ok. 5 dni roboczych.

 

Plandeki ochronne kujawsko pomorskie

Oferujemy również plandeki ochronne. Posiadamy szeroki wybór wymiarów do wielkości od wymiaru 2x3 mb do nawet 20x20 mb. Plandeki ochronne kujawsko pomorskie to gramatury 130 g/m2, 210 g/m2 lub 260 g/m2. Należy pamiętać, że te plandeki są do czasowego zabezpieczania towarów i materiał. Ich żywotność wynosi od 6 miesięcy do 24 miesięcy.