25 stycznia 2016

Plandeki na przyczepki towarowe

Nasza firma wykonuje profesjonalne plandeki na przyczepki towarowe, dopuszczone do ruchu drogowego na teranie całej Unii Europejskiej. Wykonujemy je z bardzo wytrzymałego materiału PCV 680 g/m2 TIR, wykorzystywanego również do zabudowy naczep TIR.

Wszystkie plandeki na przyczepkę produkowane przez naszą firmę posiadają podwójne krawędzie zewnętrzne, zakucia ze stali nierdzewnej, wzmocnienia na styku ze stelażem oraz otwieranie z tyłu, zamykane na pasek zapięciowy.

Termin realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia produkcji i wynosi od 3 dni roboczych do 5 dni roboczych. Plandeki na przyczepki wysyłamy kurierem w dowolne miejsce kraju. Płatność proforma lub przy odbiorze.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

plandeka na przyczepkę, plandeki na przyczepki

Plandeka na przyczepkę - produkcja:

Plandeki na przyczepki wykonujemy od blisko 20 lat i dostarczamy je zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm zajmujących się produkcją przyczepek. Plandeki do przyczepek wykonujemy tylko i wyłącznie z wysoko jakościowych tkanin PCV 680 g.

PCV 680 g jest plandeka przeznaczona do transportu drogowego. Popularnie nazywana jest również plandeką TIR. Jest to tkanina o wysokiego gramaturze i bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz odporności na ścieranie. Plandeki na przyczepki wykonane z tkaniny TIR PCV 680 g/m2 są odpowiednio odporne na warunki atmosferyczne oraz ciągłe użytkowanie. Według producenta, tkanina PCV 680 g zachowuje swoje właściwości nawet po 7 latach intensywnego użytkowania.

Wykonywane przez nas plandeki na przyczepki posiadają wgrzane wszelkie wzmocnienia, które zapobiegają przecieraniu podczas normalnego oraz intensywnego użytkowania. Wzmocnienia wgrzewane są w miejscach kontaktu plandeki z burtami lub krawędziami stelaża. Plandeki zaopatrzone są również w potrzebne do montażu zakucia (okrągłe lub owalne). Klient ma do wyboru opcje otwierania (tył/przód/lewa/prawa oraz ich kombinacje). Zamykanie ściany plandeki odbywa się najczęściej przy pomocy paska zapięciowego lub linki (dostępne w naszym asortymencie). Ponadto istnieje możliwość zakupienia uchwytów naburtowych stałych, wahliwych oraz obrotowych.

plandeki na przyczepki, plandeka na przyczepkę

Nadruk na plandekach:

Jesteśmy również w stanie wykonać nadruk na gotowej plandece. W przypadku plandeki na przyczepkę, w grę wchodzi tylko i wyłącznie nadruk laminowany, który jest odporny na ciężkie warunki drogowe (sól drogowa) oraz umożliwia mycie plandeki karcherem. Posiadamy drukarkę wykonującą nadruk natryskowy w najwyższej możliwej na polskim rynku rozdzielczości.

Dostępne kolory:

Do wyboru klienta jest pełna gama kolorystyczna. Kolory podstawowe (niebieski, siwy, czerwony, zielony, żółty) nie wpływają cenę plandeki. Jeżeli poszukujesz koloru nietypowego jesteśmy go w stanie sprowadzić i wykonać plandekę na przyczepkę wg dokładnego zlecenia klienta.

Cena plandeki do przyczepki

Cena plandeki zawsze ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami zamówienia. Aby poznać cenę plandeki prosimy o przesłanie nam wymiarów plandeki oraz inne informacje dotyczące zamówienia. Postaramy się w możliwie najszybszym czasie wycenić Twoją plandekę.

Więcej informacji pod numerem telefonu - 509 491 716