Plandeki samogasnące

plandeki samogasnące

Nasza oferuje Państwu najwyższej jakości plandeki samogasnące PCV 650 g/m2. Oferowane plandeki posiadają klasę palności B2, potwierdzoną przez Instytut Techniki Budowlanej. Dzięki temu mogą być stosowane w miejscach szczególnie zagrożonych pożarem. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kolor biały, siwy, zielony oraz khaki.

Plandeki samogasnące produkujemy na dokładny wymiar, podany przez Państwa. Dzięki temu możemy zaproponować produkcję zarówno plandek małych, jak i bardzo dużych. Maksymalny wymiar plandeki, jaki możemy dla Państwa wykonać to 40x40 mb. Wszystkie plandeki posiadają podwójne krawędzie, dzięki czemu są zabezpieczone przed rozerwaniem. Na brzegach standardowo zakuwamy oczka montażowe fi 20, w rozstawie co ok. 50 cm. Na życzenie klienta zakuwamy inne oczka lub dostosowujemy rozstaw.

Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od aktualnego obłożenia produkcji i wynosi zazwyczaj ok. 4-5 dni roboczych. Oferujemy również plandeki samogasnące produkowane na CITO. Wówczas termin realizacji zamówienia może zostać skrócony nawet to 1-2 dni roboczych.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

Zastosowanie plandek samogasnących:plandeki samogasnące

  • kotary i kurtyny montowane w halach usługowych i produkcyjnych
  • kurtyny spawalnicze
  • plandeki okryciowe
  • plandeki na maszyny
  • pokrowce trudnopalne
  • plandeki na świetliki
  • zadaszenia plandekowe
  • hale łukowe z plandek

Produkcja plandeki samogasnące:

Plandeki samogasnące na wymiar produkujemy według dokładnego zlecenia z Państwa strony. Produkcja następuje przy użyciu najwyższej jakości zgrzewarek do plandek. Dzięki temu łączenia są bardzo estetyczne i niezwykle wytrzymałe. Oczywiście plandeki samogasnące PCV 650 g/m2 są w 100 % wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, grzyby i pleśń. Dzięki temu mogą pracować również na wolnym powietrzu. Krawędzie plandek są podwójnie zgrzane i na tych podwójnych krawędziach zakuwamy oczka. W ofercie posiadamy oczka fi 10, fi 20, fi 40 oraz owalne.

Plandeki niepalne

Plandeki niepalne niestety nie istnieją. Bardzo często klienci szukają plandek, które będą całkowicie niepalne, jednak w dotychczasowej produkcji i kontaktach z dostawcami, nie spotkaliśmy się z takim materiałem. Istnieją jedynie plandeki trudnopalne lub innymi słowy plandeki samogasnące. Nasze plandeki posiadają atest B2 wydany przez Instytut Techniki Budowlanej. Oznacza to, że mogą być stosowane w miejscach szczególnie narażonych na ogień oraz halach produkcyjnych, przemysłowych i usługowych. Na życzenie klienta, atest dołączamy do zamówienia.

Każda plandeka samogasnąca posiada z swoim składzie specjalny proszek. Jego zadaniem jest tłumienie ognia w przypadku zapłonu plandeki. I tak, jeżeli standardowa plandeka zacznie się palić, wówczas ogień dość szybko ją trawi rozprzestrzeniając się dalej. Jeżeli jednak zastosujemy plandekę z atestem B2, wówczas ogień MUSI natychmiast zgasnąć. Jest to podstawowa różnica pomiędzy plandekami samogasnącymi i standardowymi. Poza tym, obie niczym się nie różnią.

Folie przeźroczyste trudnopalne na wymiar

Nasza firma wszystkie folie trudnopalne produkuje na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu mają Państwo możliwość dopasowania swojej folii trudnopalnej do wymiaru potrzebnego w danej aplikacji. Posiadamy 4 kolory - biały, szary, zielony i khaki. Dla celów wojskowych posiadamy również folie trudnopalne we wzór kamuflaż. W przypadku większej ilości metrów kwadratowych, istnieje możliwość produkcji z materiału samogasnącego. Termin realizacji zamówienia jest zależny od obłożenia produkcji i wynosi zazwyczaj od 2 dni roboczych do 5 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami - z chęcią przygotujemy atrakcyjną ofertę dla Państwa.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem handlowym:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl