Plandeki przesuwne z rolkami i szyną

plandeki przesuwne, plandeki z rolkami, plandeki z prowanicą, kotary z rolkami, kotary przesuwane po szynie

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki przesuwne z rolkami, do montażu na szynie (prowadnicy). Oferowane kotary przesuwne produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu plandeki o dowolnym wymiarze, pasującym do każdego pomieszczenia.

Plandeki przesuwne na prowadnicy, produkujemy z materiału PCV 650 g/m2. Posiadamy bardzo szeroki zakres kolorów, min. zielony, niebieski, siwy, grafitowych, biały, czarny, czerwony, żółty, pomarańczowy, brązowy, itd. Jesteśmy również w stanie plandeki przesuwne z atestem trudnopalności B2, wystawionym przez Instytut Techniki Budowlanej. W plandekach możliwe jest również wgrzanie przeźroczystych okien z grubej folii PVC.

Nasza oferta dotyczy kompletnej do montażu kurtyny, tj. plandeki wykonanej na dokładny wymiar klienta, zakutych do plandeki oczek, a także szyny. Termin realizacji zamówienia jest zależny od obłożenia produkcji i wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

Specyfikacja materiału:

 • tkanina - PVC (polichlorek winylu)
 • gramatura - 650 g/m2 (możliwość wykonania również z tkaniny PE200, PCV 900, a także wersji trudnopalnej)
 • maksymalna długość - 40 mb
 • maksymalna wysokość - 40 mb
 • wzmocnienie - podwójnie zgrzane krawędzie
 • dostępne kolory - zielony, niebieski, siwy, grafitowych, biały, czarny, czerwony, żółty, pomarańczowy, brązowy
 • dostępne kolory tkaniny trudnopalnej - biały, siwy, zielony, khaki

 

Rolki do plandek:rolki do plandek, plandeki przesuwne, kotary przesuwne na szynach rolkach

 • sposób połączenia - rolki są nitowane do podwójnej krawędzi plandeki, dzięki czemu jest to połączenie bardzo trwałe i wytrzymałe
 • materiał wykonania mocowania - stal ocynkowana (zabezpieczona przed korozją)
 • materiał rolki - wysokiej jakości tworzywo sztuczne (poliacetal) zapewniający wysoką wytrzymałość, odporność na ścieranie i bardzo cichą pracę

Szyny do plandek:prowadnice do plandek, szyny do plandek, przesuwne plandeki kotary

 • materiał wykonania - wysokiej jakości stal ocynkowania (zabezpieczona przed korozją)
 • wymiar - ok. 30x28 mm
 • maksymalna długość jednego odcinka - 6 metrów bieżących

Sprzedaż i termin realizacji:

Plandeki i kotary przesuwne produkujemy na dokładny wymiar klienta. Nie ograniczamy Państwa minimalnym zamówieniem, dzięki czemu proponujemy produkcje plandek przesuwnych już od jednej sztuki. Termin realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia produkcji i waha się od 3 do 10 dni roboczych. Oczywiście w przypadku zamówienia większej ilości kotar przesuwnych, termin będzie relatywnie dłuższy.

Najtańszym rozwiązaniem jest zakup kotary przesuwnej z PE (PP) 200 g/m2. Następne standardowa PCV 650 g/m2, wersja trudnopalna i najdroższe rozwiązanie, czyli kotara przesuwna z oknem.

Plandeki przeźroczyste przesuwne:

Nasza firma oferuje również plandeki przeźroczyste PCV przesuwne na szynach. Produkujemy jest z bardzo grubej folii przeźroczystej PCV o grubości ok. 1 mm. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne i UV, dzięki czemu nie płowieje i nie robi się mleczne z biegiem lat. Wszystkie przesuwne plandeki przeźroczyste muszę być obszyte plandeką PCV w dowolnym, wybranym przez Państwa kolorze. Wówczas do górnej krawędzi  nitujemy rolki poliamidowe do przesuwania. Rolki wykonane z poliamidu są samosmarne - oznacza to, że nie szyn nie trzeba w żaden sposób dodatkowo  smarować.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl