29 stycznia 2016

Plandeki PCV 630 g/m2

Plandeki PCV 630 g/m2 uważane są za najmocniejsze tkaniny okryciowe, ponieważ większe gramatury wykorzystywane są do celów okryciowych nieco rzadziej.

 

Plandeki PCV 630 wykonane są z polichlorku winylu. Są to potocznie nazywane ,,plandeki gumowane". Wysoka gramatura (630 g/m2) zapewnia bardzo dużą wytrzymałość. Odpowiednio przygotowana i zabezpieczona plandeka z tkaniny PCV 630 g, potrafi przetrwać bez uszkodzeń nawet kilkanaście lat.

Tkanina PCV 630 g jest w 100 % wodoodporna, pleśnioodporna oraz odporna na promienie UV. Dzięki temu właśnie, tkanina ta idealnie nadaje się do użytkowania zarówno wewnątrz budynków, jaki i na zewnątrz. Jest to tkanina wielosezonowa - może być stosowana zarówno podczas silnych mrozów, jak i letnich upałów.

Tkanina PCV 630 g wykorzystywana jest najczęściej do produkcji bannerów reklamowych, kotar, plandek zabezpieczających maszyny przemysłowe, plandek ochronnych i okryciowych do delikatnych towarów, wymagających szczególnej ochrony na placu magazynowym lub w magazynie.

 

Dane techniczne:

plandeki pcv 630 g dane techniczne

 

Dostępne kolory:

UWAGA - jest to przykładowa gama kolorów plandek PCV. O dostępność konkretnego koloru zapytaj sprzedawcę !

560g

 

Więcej informacji pod numerem telefonu - 509 491 716