28 kwietnia 2024

Oferta – plandeki na wymiar

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży plandek na wymiar wskazany przez klienta. Są produkowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu służą naszym klientom przez wiele lat. Mają wiele zastosowań - są m. in. stosowane jako pokrowce na łodzie, meble ogrodowe oraz wykorzystuje się je przy budowie altan lub ogródków zimowych. To sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród osób, które szukają ochrony dla swoich cennych maszyn rolniczych lub jachtów.

plandeki na wymiar produkcja plandek producent plandek plandeka PCV plandeka PE

 

Materiały stosowane do produkcji plandek na wymiar

Do produkcji plandek wykorzystujemy dwa rodzaje tkaniny - PE (PP) o gramaturze 220 g/m2 oraz PCV 650 g/m2. Obydwa materiały są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz czy promieniowanie UV. Oferowane przez nas plandeki PE są wykonane z cieńszego materiału, a to sprawia, że są bardzo lekkie i proste w montażu. Z kolei do produkcji plandek PCV stosowany jest znacznie grubszy materiał, który jest bardziej wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swojej odporności na przetarcia i rozdarcia, można używać je przez wiele w ciężkich warunkach pogodowych.

Zastosowanie plandek na wymiar

Plandeki na wymiar, dzięki swojej wszechstronności w zastosowaniu, sprawdzą się w wielu branżach. Jako firma z 25 letnim doświadczeniem realizowaliśmy już wiele projektów dla naszych klientów. Przygotowywaliśmy min.:

 1. Plandeki na bele słomy – często wykorzystywane przez rolników, aby ochronić swoje plony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
 2. Plandeki na drewno – dzięki zastosowaniu plandek, nasze drewno pozostaje suche przez cały rok, szczególnie w sezonie jesienno-zimowych, kiedy występują częste opady deszczu i śniegu.
 3. Plandeki na łodzie – plandeki świetnie zabezpieczają jachty i łódki, gdy stoją w marinie, szczególnie podczas silnych sztormów. Taka ochrona sprawia, że woda nie dostaje się na pokład.
 4. Plandeki na meble ogrodowe – chronią przed wszystkim przed deszczem i wilgocią szczególnie wtedy, gdy pogoda jest jeszcze niestabilna i występują sporadyczne opady deszczu.
 5. Plandeki na maszyny rolnicze – są doskonała barierą ochronną przed gradem i pyłem, dzięki czemu maszyny w naszym gospodarstwie są wolne od uszkodzeń i zanieczyszczeń.
 6. Plandeki na wózki widłowe – oferujemy zabudowę wózków widłowych, która chroni operatorów przed wiatrem, deszczem i pyłem na placach budowy lub magazynach.
 7. Plandeki na piaskownice – stanowią bardzo dobrą ochronę przed m. in. odchodami ptaków i zwierząt, co sprawia, że piasek i wnętrze piaskownicy jest czyste.
 8. Plandeki na altany – nasza firma specjalizuje się także w zabudowie altanek z oknami.

Jeśli masz ciekawy i nietypowy projekt do zrealizowania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Potrzebujemy od Ciebie tylko dokładnych wymiarów, a my zajmiemy się resztą!

Plandeka na wymiar cena za metr

Cena plandeki na zamówienie pod konkretny wymiar zależy głównie od jej specyfikacji. Cena plandeki zależy od wybranej tkaniny, liczby ewentualnych okien czy rozmieszczeniu oczek montażowych. Za najtańszą plandekę zapłacimy 40 zł za metr kwadratowy. Do tego można dołożyć dodatki takie jak rzepy lub haki. Aby poznać dokładny koszt zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta!

Dodatkowe akcesoria do plandek na wymiar

W naszej ofercie znajdziesz plandeki na wymiar, kompletne z szeroką gamą osprzętu montażowego, w tym uchwyty obrotowe, wahliwe, naburtowe, haki (metalowe i plastikowe), spinki, wieszaki czy karabińczyki. Posiadamy również akcesoria takie jak szyny prowadzące, rolki, paski do podwieszenia i zapięciowe. Jeśli jesteś zainteresowany powyższym osprzętem poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia.

Jakich informacji potrzebujemy do zamówienia?

Do przygotowania wyceny Twojej plandeki potrzebujemy przede wszystkim:

 • wysokość oraz szerokość plandeki (od krawędzi do krawędzi)
 • rodzaj wybranej tkaniny
 • odległość pomiędzy oczkami montażowymi
 • informacje na temat dodatkowych akcesoriów - rzepy, haki

Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Jeśli projekt będzie bardziej skomplikowany, przesyłamy rysunek techniczny do Twojej akceptacji.

Termin realizacji plandek na zamówienie

Termin realizacji zamówienia zależy głównie od specyfikacji plandeki. Produkty, które nie wymagają skomplikowanych projektów jesteśmy w stanie zrealizować w bardzo krótkim czasie, od 3 do 5 dni roboczych. Natomiast produkcja bardziej skomplikowanych realizacji naturalnie trwa dłużej. Wtedy termin realizacji wynosi od 8 do 10 dni roboczych. 

Więcej informacji - TEL KOM 509 491 716

biuro@producentplandek.pl