18 stycznia 2019

Plandeki z nadrukiem

plandeki z nadrukiem, nadruk na plandekach, bannery z nadrukiem, bannery reklamowe

Plandeki z nadrukiem są bardzo chętnie wykorzystywane przez firmy do celów reklamowych. Bardzo często można je spotkać na ogrodzeniach firm, na słupach reklamowych, na targach, itp. Plandeki z nadrukiem są również bardzo chętnie wykorzystywane na samochodach dostawczych i naczepach TIR - są wówczas jeżdżącą reklamą Państwa firmy.

Nasza firma posiada najnowocześniejsze drukarki, pozwalające na drukowanie nawet bardzo skomplikowanych i wymagających grafik na plandekach. Posiadamy największy magazyn kolorów, dzięki czemu wszystkie kolory dostępne w Państwa rysunku będą idealnie odwzorowane na plandece. Co bardzo istotne, nasze nadruki na plandekach są wielokrotnie laminowane specjalnymi środkami. Pozwala to na zwiększenie wytrzymałości nadruku na UV i warunki pogodowe nawet o 160 %.

Zachęcamy do skorzystania z oferty reklamy na plandekach. Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem KOM +48 509 491 716 lub biuro@producentplandek.pl.

Plandeka reklamowa - jak działamy ?

Plandeka reklamowa nie jest tak prostym zamówieniem jak zwykłe płachty. W tym przypadku wszystko konsultujemy z klientem, dzięki czemu zawsze otrzymują Państwo taką plandekę, jaka Państwa interesuje. Aby nie było żadnych nieporozumień, przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, przygotowujemy projekt plandeki z nadrukiem. Całość realizacji widzą więc Państwo na rysunku przed realizacją. Na tym etapie możliwe jest wprowadzanie zmian i edycja nadruku. Jeżeli uzyskamy zgodę i akceptację projektu, przystępujemy do produkcji plandeki i następnie nadruku. Po produkcji nadruk musi wyschnąć. Dopiero po pełnych wyschnięciu pakujemy plandekę i wysyłamy ją do Państwa.

Termin realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia naszej produkcji oraz drukarek. Nie mniej jednak wynosi od zazwyczaj nie więcej, niż 7 dni roboczych. Termin realizacji zawsze podajemy w ofercie cenowo-terminowej.

nadruk na plandekach, drukowanie na plandekach, plandeki z nadrukiem

Nadruk na plandekach PCV

Nadruk na plandekach polietylenowych i polipropylenowych niestety nie jest możliwy. Umożliwiamy nadruk tylko i wyłącznie na tkaninach PCV, czy wykonany z polichlorku winylu. Każdy nadruk jest dodatkowo laminowany. Na życzenie klienta, cała plandeka z nadrukiem może zostać dodatkowo polakierowana. Dzięki takim zabiegom, nadruk na plandekach PCV jest bardzo wytrzymały i może być stosowany przez wiele lat na wolnym powietrzu.

Kotary przemysłowe z nadrukiem

Nasza firma produkuje również kotary przemysłowe z nadrukiem. Jesteśmy w stanie wykonać kotary z oknem przeźroczystym i dodatkowo nadrukiem. Może to być na przykład nadruk ostrzegawczy, nadrukowanie reklamy, nadrukowanie logo, czy cennika. Jest to bardzo popularne w przypadku myjni samochodowych i salonów car spa. Wówczas możliwe jest nadrukowanie na takiej kotarze informacji, takich jak cenniki, nazwy kosmetyków, czy reklamy.

Bannery reklamowe

Nasza firma oferuje również bannery reklamowe, wykonane z tkaniny PCV 650 g/m2. Jest to rozwiązanie droższe, niż bannery na cieniutkich plandek niewiadomego pochodzenia, ale gwarantujące bardzo wysoką wytrzymałość. Większość firm produkujących bannery korzysta dziś z tanich i mało odpornych tkanin, pochodzących z dalekiego importu. Cena takiego banneru jest oczywiście atrakcyjna, ale należy pamiętać o tym, że wytrzymałość jest bardzo niska. Przy pierwszych poważniejszych porywach wiatru, bardzo często wyrywają się oczka montażowe, a następnie uszkodzony zostaje cały banner.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl