Plandeki na piaskownice

W ofercie naszej firmy posiadamy plandeki na piaskownice, które mają za zadanie chronić piasek przed zanieczyszczeniami, takimi jak spadające liście z drzew czy odchody kotów, psów i ptaków. Zastosowanie zabezpieczenia na piaskownicę uchroni nas także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Oferowane przez nas plandeki posiadają oczka montażowe ze stali nierdzewnej rozstawione co 50 cm, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty. Możemy mieć pewność, że nawet przy występowaniu silnego wiatru pokrowiec pozostanie na swoim miejscu.

plandeka na piaskownicę

Czym przykryć piaskownicę? – wybór tkaniny

Szukając plandeki na piaskownicę powinniśmy zastanowić się przede wszystkim nad wyborem materiału. W naszej ofercie mamy dostępne dwie wersje – PCV 650 g/m2 oraz PE (PP) 200g/m2. Pierwszy wariant to gruba i wytrzymała plandeka, która cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia oraz działanie promieni UV. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy zabezpieczyć naszą piaskownicę przed zwierzętami – materiał PCV wytrzyma nawet zadrapania pazurami. Z kolei plandeka PE (PP) będzie dobrym rozwiązaniem, kiedy szukamy tańszej i lżejszej tkaniny, chroniącej głównie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i promieniami słonecznymi.

Plandeka na piaskownicę na wymiar

Oferowane przez nas plandeki na piaskownice produkowane są pod indywidualny wymiar klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować je do wszystkich kształtów, nawet tych nietypowych. Produkujemy wysokiej jakości pokrowce dla piaskownic prostokątnych, kwadratowych, pięciokątnych, sześciokątnych oraz okrągłych. Oferujemy również możliwość personalizacji plandeki, jeśli chcesz umieścić na niej swoje logo bądź hasło. Jesteś zainteresowany wyceną? Skontaktuj się z nami!

Najpopularniejsze wymiary plandek na piaskownice

W naszej firmie produkujemy także plandeki pod standardowe wymiary. Plandeki na piaskownicę 200x200, 300x300, 150x150, 120x120 cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

biuro@producentplandek.pl