Osłony na taras

Oferujemy Państwu najwyższej jakości osłony na taras produkowane na wymiar. Wykonujemy jest z materiały PCV całkowicie przeźroczystego, wzmocnionego obwódką w kolorze. Minimalna grubość takiej obwódki to 7 cm. Dostępne kolory - biały, szary, ciemny szary, zielony, antracytowy, brązowy, piaskowy, ecru i czarny.

Zamawiając plandeki tarasowe w naszej firmie, otrzymują Państwo nie tylko ścianki, ale również wysokiej jakości osprzęt konieczny do zamontowania. Są to uchwyty obrotowe oraz paski do podwieszenia. Całość umożliwia oczywiście podwinięcie do góry w ciepłe dni oraz podwieszenie pod górną belką. W osłonach tarasowych wykonujemy również drzwi na paski zapięciowe (zamki błyskawiczne są bardzo awaryjne).

Termin realizacja zamówienie wynosi ok. 8 dni roboczych. W przypadku zamówienie, po uiszczeniu przedpłaty, przygotowujemy szczegółowy rysunek wykonawczy, dzięki czemu nie kupują Państwo przysłowiowego kota w worku. Na rysunku zaznaczone są wszystkie szczegóły ustalone mailowo i telefonicznie. W przypadku pytań, zapraszamy serdecznie do kontaktu - biuro@producentplandek.pl lub +48 609 038 703.

Zalety naszych osłon tarasowych

Osłony tarasowe produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do miejsca, w którym są montowane. Nie muszą się Państwo obawiać, że coś nie będzie pasowało, ponieważ pomiar jest bardzo prosty. Wystarczy zmierzyć szerokość i wysokość otworu, a następnie grubość belek bocznych i górnej. W przypadku ewentualny krokwi wchodzących w belkę górną, prosimy o tym napisać lub przygotować odręczny rysunek. Osłony na tara zostaną przygotowane tak, aby pasowały.

Plandeki na taras są idealnym rozwiązaniem na chłodniejsze dni, ponieważ nawet wówczas pozwalają cieszyć się urokami ogrodu. W przypadku ładniejszej aury, wystarczy odpiąć uchwyty boczne i zrolować osłonę do góry.

Nasza firma posiada bardzo duży wybór kolorów obwódki. Najbardziej popularne w przypadku tarasów i altanek ogrodowych to brązowy, ecru, piaskowy, biały, szary, antracytowy, zielony i czarny. Mamy również inne kolory, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Czy osłony na taras są wytrzymałe?

Wszystkie osłony tarasowe produkujemy w grubej folii PCV, dzięki czemu całość jest bardzo wytrzymała. Oczywiście osłony mogą być zamontowane także w okresie zimowym. Należy jednak pamiętać, aby nie rolować ich w przypadku wystąpienia silnych mrozów. Na tarasach zasłoniętych naszymi plandekami można używać promienników ciepła. Plandeki na taras przeźroczyste wytrzymują bez problemu kilka lat. Co bardzo ważne, z czasem folia nie robi się mleczna. Nie należy jej jednak myć detergentami, ponieważ możemy usunąć filtr UV.

Jak zamówić przeźroczyste plandeki na taras?

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi osłonami na taras, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Postaramy się przygotować ofertę tak szybko, jak to tylko możliwe. Oferta będzie zawierała koszt osłon, osprzętu do montażu oraz transportu do Państwa. W przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji: +48 609 038 703 / biuro@producentplandek.pl .