Plandeka na wózek widłowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na plandeki na wózki widłowe. Ich zastosowanie gwarantuje ochronę pojazdu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi panującymi szczególnie w sezonie jesiennym oraz zimowy. Dzięki temu komfort pracy operatora wózka znacznie wzrasta. Oferujemy produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów co sprawia, że nasze plandeki są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Jaka plandeka na wózek widłowy będzie najlepsza?

Doskonałym wyborem na plandekę do wózków widłowych będzie materiał PVC o gramaturze 650g/m², który zapewnia optymalną równowagę między trwałością a funkcjonalnością. Plandeka wykonana jest w postaci jednego elementu, posiada przeźroczyste okna, które gwarantują świetną widoczność podczas wykonywanych prac. W dodatku materiał PVC jest bardzo wytrzymały, co przekłada się na wysoką odporność na przetarcia i rozciąganie. Wyższa gramatura chroni również przed szkodliwym działaniem promieni UV, śniegiem, szronem, deszczem oraz silnym wiatrem.

Oferujemy plandeki, które posiadają zakute oczka montażowe rozmieszczone zgodnie z życzeniem klienta, uchwyty oraz pasy. Posiadamy produkty w kolorze brązowym, czerwonym, czarnym, zielonym, niebieskim oraz białym.

Plandeka do wózków widłowych - korzyści

Zamontowanie plandeki na wózku widłowym niesie ze sobą szereg korzyści:

  1. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, wiatrem, gradem i nadmiernym nasłonecznieniem.
  2. Zabezpieczenie operatora wózka przed pyłem i innymi zanieczyszczeniami występującymi na budowach oraz magazynach.
  3. Poprawa bezpieczeństwa i komfortu pracy operatora, co przekłada się na wyższą wydajność pracy.
  4. Długa żywotność i wytrzymałość, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów, plandeki mogą służyć przez wiele lat.
  5. Łatwość użytkowania i montażu - plandeki na wózki widłowe projektujemy tak, aby montaż przebiegał sprawnie, co pozwoli na szybkie dostosowanie wózka widłowego do zmieniających się warunków pracy.

Plandeka na wózek widłowy na wymiar

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty plandek szytych pod wymiar. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że istnieje wiele rodzajów wózków widłowych, dlatego oferujemy produkt dostosowany indywidualnie do każdego pojazdu, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze plandeki na zamówienie zapewniają perfekcyjne dopasowanie do każdego modelu wózka, co gwarantuje maksymalną ochronę i funkcjonalność. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, aby sprostać wszelkim wymaganiom.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

biuro@producentplandek.pl