10 września 2019

Plandeki przeciwdeszczowe

Każdego dnia otrzymujemy zapytanie czy nasze plandeki są przeciwdeszczowe i wodoodporne? Czy sprawdzą się w niepogodę? Zapewniamy, że materiały, z których korzystamy przy produkcji plandek są w 100% wodoodporne, przystosowane do pracy wewnątrz pomieszczenia ale przede wszystkim na zewnątrz. Wszystkie odporne są na warunki atmosferyczne takie jak: deszcz, śnieg, mróz, wiatr, silne promienie słoneczne. Idealne do zastosowań całorocznych – wielosezonowych. Dostosowane do niskich temperatur -30°C, jak i wysokich aż do +70°C. Szeroki wybór materiałów oraz kolorów. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych plandek przeciwdeszczowych.

plandeki przeciwdeszczowe

Plandeki wodoodporne rodzaje i kolory

Jaki materiał na plandekę wodoodporną? Posiadamy szeroki wybór plandek wodoodpornych w szerokiej gamie kolorystycznej:

  • Plandeki PE (PP) o gramaturze 200 g/m2 – wykonane z polietylenu powlekanego dodatkowo polipropylenem. Są w 100% wodoodporne, odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz pleśnioodporne. Jest to materiał bardzo lekki. Plandeki PE dostępne w trzech kolorach: szarym, zielonym i niebieskim.
  • Plandeki PCV o gramaturze 630 g/m2, 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2 – to nasze najmocniejsze plandeki wykonane z polichlorku winylu. Są podwójnie gumowane oraz jednostronnie lakierowane. Dość ciężkie ale za to bardzo wytrzymałe, odporne na rozerwania, w 100% wodoodporne. Do zastosowań wielosezonowych – odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych takich jak: deszcz, wiatr, mróz, mocne promienie słoneczne. Przystosowane do pracy w temperaturach od – 30°C do +70°C. Szeroki wybór kolorów: biały, czarny, szary, niebieski, zielony, czerwony, żółty, brązowy, écru i wiele innych.
  • Folia PCV przezroczysta – o grubości 1 mm. To z tego bardzo wytrzymałego materiału wykonujemy okna foliowe w naszych plandekach. W 100% wodoodporny, odporny na działanie warunków atmosferycznych i co najważniejsze nie żółknie pod wpływem działania promieni słonecznych.

Jakie są rozmiary plandek wodoszczelnych

Jesteśmy w stanie wykonać plandekę w każdym rozmiarze (szerokość i wysokość dowolna). Jedynym ograniczeniem jest wysokość okna foliowego, która nie może przekraczać 130 cm. Szerokość okna natomiast bez ograniczeń. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów oraz nowoczesnych niemieckich zgrzewarek, co gwarantuje najwyższą jakość zgrzewu, jego trwałość oraz estetyczny wygląd całej plandeki (spoina jest praktycznie niewidoczna). Realizowaliśmy już bardzo nietypowe wymiary i projekty plandek, chętnie wykonamy także i Twój projekt plandeki wodoszczelnej na zamówienie. Skontaktuj się z nami, chętnie stworzymy dla Ciebie wymarzoną plandekę.

Gdzie kupić mocne plandeki nieprzemakalne

Zachęcamy do zakupu mocnych plandek nieprzemakalnych za naszym pośrednictwem i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych klientów. Nasza firma ma ogromne doświadczenie w internetowej sprzedaży plandek a realizacja każdego zamówienia przebiega szybko i bezproblemowo. W przypadku bardziej skomplikowanych zamówień, przygotowujemy projekt plandeki do akceptacji klienta. Oczywiście wykonujemy go na podstawie wymiarów wysłanych przez klienta. Po akceptacji w możliwie najszybszym terminie przechodzimy do realizacji zamówienia, tak aby plandeka nieprzemakalna znalazła się jak najszybciej u klienta i żeby z doskonale spełniała swoją funkcję.