Plandeki na słomę

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą plandek na słomę, które za zadanie mają zabezpieczyć siano przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Taka plandeka jest nie tylko praktycznym, ale również ekonomicznym rozwiązaniem, które zapewnią świetną ochronę przed min. deszczem czy silnymi promieniami słonecznymi.

Dlaczego warto stosować plandeki na siano?

Plandeka na słomę skutecznie chroni zbiory przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Nasz produkt posiada właściwości wodoodporne, dzięki czemu doskonale izoluje siano od deszczu i wilgoci. To zapobiega gniciu i powstawaniu pleśni, co sprawia, że słoma zachowuje swoje właściwości. Dodatkowo materiał, z którego wykonane są nasze produkty jest odporny na promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. Dlatego nawet bardzo silny wiatr nie jest w stanie uszkodzić produkowanej przez nas plandeki.

Plandeka do przykrycia słomy - jaką wybrać?

W naszej ofercie mamy do wyboru dwa rodzaje materiału do plandeki na siano - PE (PP) 200g/m2 oraz PCV 630g/m2. Obie opcje mają takie same właściwości ochronne z tym, że plandeki PCV 630g/m2 są wykonane z grubszego materiału, co przekłada się na wyższa wytrzymałość i żywotność. Posiadamy plandeki najwyższej jakości w rozmiarach 8x12, 10x15, 15x20 i 20x20, dzięki czemu z łatwością można wybrać odpowiedni wymiar dla swoich potrzeb. Warto jednak pamiętać, że w przypadku większych formatów lepszym rozwiązaniem może być wybór plandeki z cieńszego materiału. Dzięki temu waga naszego pokrowca będzie znacznie mniejsza, a co za tym idzie łatwiej będzie nam przykryć bele słomy na naszym polu.

Plandeka do słomy na wymiar

Nasza firma specjalizuje się także w produkcji plandek na wymiar podany przez klienta. Jeśli potrzebujesz produktu o niestandardowych wymiarach skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualna ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

biuro@producentplandek.pl