Plandeki budowlane

Plandeki budowlane znajdą zastosowanie na wielu placach budowy z pomocą, których zabezpieczymy sprzęt i materiały czy nawet same konstrukcje budynków. Nasza firma zajmuje się produkcją takich plandek wykonywanych z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat.

Jaką plandekę budowlaną wybrać?

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje materiałów do produkcji plandek na budowę - PCV 630 g/m2 oraz PE (PP) o gramaturze 200 g/m2. Zarówno plandeki PCV jak i PE są odporne na działanie korzystnych warunków atmosferycznych, takich jak śnieg, deszcz czy promieniowanie UV. Materiał PCV ze względu na swoją grubość jest bardziej wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, rozdarcia i przetarcia. Plandeki wykonane z tej tkaniny świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach roboczych i doskonale zabezpieczą przedmioty na każdej budowie. Z kolei plandeki PE będą dobrym wyborem jeśli szukamy tańszego rozwiązania. Z racji tego, że wykonane są z cieńszego materiału są też zauważalnie lżejsze od plandek PCV. 

W naszej szerokiej ofercie są dostępne plandeki w gotowych formatach: 6 x 10, 6 x 12, 8 x 10, 8 x 12, 10 x 12, 10 x 15, 10 x 20, 12 x 18, 15 x 16, 15 x 20, 20 x 20. Szyjemy również plandeki na wymiar wskazany przez klienta! 

Zastosowanie plandek budowlanych

W budownictwie plandeki pełnią bardzo ważną rolę i posiadają szereg zastosowań. Przede wszystkim wykorzystuje się je do zabezpieczenia materiałów budowlanych i sprzętu przed deszczem, śniegiem, silnym wiatrem oraz szkodliwym działaniem promieni UV. Stosuje się je także do zabezpieczenia elewacji nowo powstałych lub remontowanych budynków lub do osłonięcia rusztowań od wiatru, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa osób pracujących na budowie. Ochraniają także teren budowy przed rozprzestrzenianiem się pyłu i kurzu, które są efektem ubocznym wykonywanych prac remontowych. 

Plandeki budowlane na wymiar

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, zajmujemy się sprzedażą plandek budowlanych na wymiar wskazany przez klienta. Dzięki temu plandeki będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy doradztwo przy wyborze odpowiedniej plandeki. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

biuro@producentplandek.pl