Plandeka na dach

plandeka na dach

Jeśli szukasz tymczasowego rozwiązania, aby zabezpieczyć dach podczas prac remontowych lub w sytuacji, gdy został on zerwany podczas silnych wiatrów to idealnym wyborem będzie plandeka na dach. Nasza firma oferuje produkty, które zapewnią doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Plandeki są odporne na deszcz, śnieg oraz promieniowanie UV. 

Rodzaje plandek dachowych

Wybierając odpowiednią plandekę na dach warto zastanowić się jaki materiał oraz grubość wybrać. W naszej ofercie posiadamy plandeki PE o gramaturze 200 g/m2. Główną zaletą materiału PE jest wodoodporność, dzięki czemu skutecznie chroni wnętrze remontowanego lub uszkodzonego budynku. Ponadto plandeki przeciwdeszczowe na dach o takiej gramaturze są bardzo lekkie, a co za tym idzie rozłożenie ich na dachu jest niezwykle proste. Do tego montaż jest bardzo pewny, dzięki oczkom zakutym w plandece, które sprawiają, że nawet przy mocnych podmuchach wiatru plandeka zostanie na swoim miejscu. 

Z drugiej strony, jeśli szukamy grubej plandeki na dach to idealnym rozwiązaniem będzie wybór materiału PCV o gramaturze 630 g/m2. Te mocne plandeki na dach są wytrzymałe na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Głównie stosują je firmy remontowe, ponieważ nadają się do wielokrotnego użytku. 

Właściwości plandek na dach

Warto zacząć od tego, że plandeki dachowe mogą być stosowane przez cały rok, ponieważ są przystosowane do zarówno bardzo niskich, jak i wysokich temperatur. Zapewniamy, że w warunkach roboczych plandeki mogą być użytkowane w szerokim zakresie od -30°C do +70°C. Ponadto mogą być stosowane w trudnych warunkach atmosferycznych, zarówno podczas opadów deszczu, jak i śniegu, gdyż tkanina, z której wykonane są plandeki jest wodoodporna. Co więcej materiał jest także odporny na działanie promieni UV, co sprawia, że nie ulega degradacji pod wpływem promieni słonecznych.

Jaką plandekę dachową wybrać?

Jeśli szukamy głównie plandeki przeciwdeszczowej na dach to najlepszym wyborem będzie materiał PE o nieco grubszej gramaturze - 200 g/m2. Posiadamy wiele gotowych formatów do wyboru: 20x20m, 12x18m, 10x15m, 10x12m, 8x12m, 8x10m, 6x10m. Jeśli żaden format Państwu nie pasuje, możemy wyprodukować plandekę na wskazany wymiar.

Z kolei plandeki PCV polecamy osobom, które szukają bardzo mocnego i odpornego na uszkodzenia materiału, który będzie można wykorzystywać przez wiele lat. Takie plandeki wykonujemy tylko i wyłącznie na zamówienie, dlatego czas oczekiwania na dostawę może być dłuższy niż w przypadku planek PE.

Plandeka na dach na wymiar klienta

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy usługę produkcji plandek dachowych na wymiar niezależnie od wybranej tkaniny. Dzięki temu plandeki będą idealnie dopasowane do kształtu i wymiaru dachu. Zapraszamy składania zamówień oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, które chętnie odpowie na Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

biuro@producentplandek.pl