Plandeka na basen ogrodowy

plandeka na basen ogrodowy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą plandek przeznaczonych do basenów ogrodowych, zarówno stelażowych, jak i murowanych. Dzięki jej stosowaniu możemy być pewni, że woda w basenie na dłużej pozostanie czysta. Produkujemy plandeki z wysokiej jakości materiałów na każdy wymiar i kształt basenu, dzięki czemu płachta będzie idealnie dopasowana do każdego typu zbiornika.

Dlaczego warto zabezpieczać basen plandeką?

Stosowanie plandeki stanowi przede wszystkim ochronę i barierę przed dostawaniem się zanieczyszczeń do wnętrza basenu. Dzięki temu możemy być spokojni o to, że żadne liście, igły, odchody ptaków czy owady nie wpadną nam do wody. Ponadto plandeki posiadają właściwości wodoodporne co sprawia, że z powodzeniem mogą być stosowane w sezonie jesienno-zimowym, gdy występują ulewne deszcze lub opady śniegu.

Jaki materiał wybrać do plandeki basenowej?

Do wyboru oferujemy dwa rodzaje plandek:

  • Plandeki PE (PP) o gramaturze 200g m/2, które są cienkie i lekkie co sprawia, że będą idealnym rozwiązaniem na przykrycie basenu w sezonie letnim, gdy często odkrywamy i przykrywamy pokrywę basenu. Dostępne są w kolorze niebieskim, zielonym i siwym.
  • Plandeki PCV o gramaturze 650g m/2 to rozwiązanie świetnie nadające się na sezon zimowy, kiedy nie korzystamy z naszego basenu. Wyroby wykonane z tego materiału są znacznie grubsze i cięższe, dzięki czemu są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dostępne w każdym kolorze (prosimy o podanie koloru w zapytaniu ofertowym).

Zarówno materiał PE (PP), jak i PCV jest odporny na promieniowanie UV, deszcz i wilgoć, dzięki czemu możemy być pewni, że plandeki będą nam służyć przez długi czas. W plandekach za dopłatą mocujemy również oczka i linki tak, aby nasz produkt idealnie przylegał do basenu i nawet przy silnych porywach wiatru pozostał na swoim miejscu.

Plandeka na basen prostokątny

Prostokątne plandeki basenowe przygotowujemy w popularnych wymiarach: 3m x 2m, 5m x 5m, 4m x 2m, 4m x 4m. Jeśli posiadają Państwo basen o mniej standardowych wymiarach nie jest to dla nas kłopot. Swoje plandeki szyjemy również na wymiar wskazany przez klienta.

Plandeka na basen okrągły

Produkujemy także plandeki na baseny okrągłe w najpopularniejszych średnicach: 366 cm, 305 cm, 244 cm, 488 cm, 549 cm. Tak samo jak w przypadku basenów prostokątnych, oferujemy usługę szycia plandeki na konkretny wymiar. 

Plandeka basenowa na wymiar - oferta

Zamawiając plandekę na wymiar warto pamiętać, że termin realizacji może być trochę dłuższy niż w przypadku gotowych produktów, które posiadamy w magazynie. Ceny plandek zaczynają się od 40 zł netto za metr kwadratowy, a cena końcowa uwarunkowana jest od specyfikacji. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta za pośrednictwem podanego poniżej maila lub numeru telefonu!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

biuro@producentplandek.pl