Plandeka na kombajn i maszyny rolnicze

Nasza firma zajmuje się produkcją plandek na kombajn i inne maszyny rolnicze. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój sprzęt przed czynnikami atmosferycznymi, warto rozważyć zakup pokrowca wykonanego z trwałego i wysokiej jakości materiału. Dzięki temu Twoje maszyny będą służyć Ci przez wiele lat.

plandeka na kombajn

Dlaczego warto stosować plandeki na maszyny rolnicze?

Przykrywanie maszyn rolniczych plandekami niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim warto zacząć od tego, że maszyny rolnicze są nie tylko drogie w zakupie, ale także w utrzymaniu, a w razie awarii, naprawa lub wymiana części może mocno obciążyć budżet gospodarstwa. Zabezpieczenie maszyn plandeką sprawia, że nie narażamy ich na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, promieniowanie słoneczne czy też porywisty wiatr. Co za tym idzie, szanse na pojawienie się korozji lub uszkodzenie elementów mechanicznych i elektronicznych znacznie spada. Dzięki temu możemy uniknąć zbędnych kosztów naprawy. Dodatkowo poza sezonem plandeki chronią przed brudem i wszelkimi zanieczyszczeniami, a także przed wilgocią.

Jak wybrać odpowiednią plandekę na kombajn, traktor lub siewnik?

Aby wybrać idealną plandekę na sprzęt rolniczy trzeba wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. Najważniejszym z nich jest odpowiedni dobór materiału, z którego wykonana jest plandeka. Najlepiej wybrać taki materiał, który jest wodoodporny i odporny na promieniowanie UV. Idealnym wyborem będzie plandeka o gramaturze 630g/m2, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia i rozdarcia. Dzięki temu zapewnimy naszym maszynom długotrwałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Natomiast jeśli posiadamy pojazd, który jest znacznych gabarytów, to warto rozważyć zakup plandeki o niższej gramaturze – np. 200g/m2. Taki materiał będzie dużo lżejszy i łatwiej nam będzie przykryć nasz kombajn. Kolejnym aspektem jest właściwe dopasowanie plandeki do kształtu i rozmiaru naszego sprzętu, aby każdy jego element był starannie osłonięty. Warto również wybrać plandekę z systemami mocującymi - oczkami, paskami czy klamrami, dzięki którym zapewnimy stabilność konstrukcji i unikniemy zdmuchnięcia plandeki przez porywisty wiatr.

Plandeka na maszyny rolnicze na wymiar

Oferujemy produkty szyte na wymiar, na każdą maszynę rolniczą. Wybór plandeki na wymiar gwarantuje idealne dopasowanie do każdego pojazdu, dzięki czemu masz pewność, że każdy centymetr maszyny zostanie skutecznie zabezpieczony. Plandeki dostępne są w dowolnym wariancie kolorystycznym. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Plandeka na kombajn bizon

Posiadasz konkretny model kombajnu i chciałbyś go zabezpieczyć plandeką? To dla nas żaden problem, wystarczy, że podasz nam jego wymiary, a my na ich podstawie przygotujemy projekt plandeki. Dzięki temu Twój kombajn będzie w pełni przykryty i zabezpieczony!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

biuro@producentplandek.pl