Plandeki na wymiar przeznaczone do myjni samochodowych

Oferujemy Państwu plandeki do myjni nazywane również kotarami do myjni, służące do przegradzania stanowisk. Zastosowanie naszych plandek pozwala oddzielić od siebie konkretne stanowiska w myjni, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne wykonywanie czyszczenia mokrego, a obok woskowania lub czyszczenia suchego.

Wszystkie plandeki do myjni samochodowych wykonujemy na dokładne zlecenie klienta. Dzięki temu istnieje możliwość idealnego dopasowania do danego pomieszczenia, wyboru koloru, nadruku logo, itp.

plandeki do myjni, kotary do myjni

Specyfikacja materiału:

  • Tkanina - PCV (polichlorek winylu)
  • Zalecana gramatura - 650 g/m2
  • Dostępne kolory - biały, siwy, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy, czerwony, ecru, brązowy, czarny
  • Okno - przeźroczyste o grubości 0,8 mm

Sposób montażu:plandeki na wymiar

Polecamy w szczególności montaż przy użyciu uchwytów kotarowych. Są to uchwyty montowane na górnych krawędziach przy użyciu dwóch nitów. Dzięki czemu każdy uchwyt jest stabilnie przymocowany do kotary (do podwójnie zgrzanej krawędzi). Zastosowanie uchwytów kotarowych pozwala na bardzo płynne przesuwanie na lewo i prawo. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość stworzenia w swojej myjni mobilnej ściany. Pozwala to również na dowolne dzielenie powierzchni w myjniach samochodowych.

Do montażu plandeki do myjni będziemy również potrzebować linkę celną naprężoną na śrubach rzymskich, lub rurkę stalową fi 25 - fi 32. Oczywiście zalecamy montaż na rurce, ponieważ będzie to bardziej wytrzymałe rozwiązanie.

Dodatkowe informacje:

Nasze plandeki do myjni produkujemy z wysokiej jakości tkanin PCV (polichlorku winylu), które są odporne na wilgoć, grzyby oraz detergenty używane przy myciu samochodów. Dzięki temu jest to idealny materiał, który wytrzymuje tysiące roboczogodzin i nie ulega w tym czasie najmniejszej degradacji.

W przegrodach możemy na życzenie klienta wgrzać przeźroczyste okna o grubości 0,8 mm wykonane z polichlorku winylu. Okna są bardzo wytrzymałe i nie należy ich porównywać do zwykłej folii. W dotyku zbliżone są bowiem bardziej do gumy niż standardowej folii.  Dzięki wysokiej jakości grubej folii PCV, szyby są bardzo wytrzymałe i odporne na detergenty używane w myjniach samochodowych.

kotary do myjni samochodowej

Termin realizacji zamówienia:

Plandeki do myjni i kotary do myjni nie są bardzo skomplikowane w produkcji. Średni termin realizacji zamówienia wynosi ok. 4 dni roboczych. Sprawa się nieco komplikuje w przypadku kotar z oknami lub nadrukiem. Kotary z oknami są nieco bardziej pracochłonne i termin realizacji może się wydłużyć do ok. 7 dni roboczych. Podobnie z nadrukiem. W przypadku nadruku konieczne jest schnięcie plandeki ok. 24 godzin. Oczywiście o aktualnym terminie realizacji informujemy Państwa w ofercie, ponieważ jest on również zależny od aktualnego obłożenia produkcji.

Cena kotary i plandeki do myjni

Cena plandeki jest zależna od wielu czynników, między innymi:

  • rodzaj gramatury
  • kolor plandeki
  • okna / bez okien
  • nadruk / bez nadruku
  • ilość kotar przy jednorazowym zamówieniu

Zapraszamy serdecznie do składania zapytań ofertowych !

Więcej informacji pod numerem telefonu:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl