Plandeki zbrojone z PCV

Od 2019 roku w naszej ofercie znajdują się plandeki zbrojone z PCV. Są to plandeki o zwiększonej wytrzymałości i odporności na zerwanie. Posiadają wzmocnione włókna, które znacznie podnoszą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, w szczególności na rozerwanie podczas silnych i nawalnych podmuchów wiatru.

Plandeki zbrojone z polichlorku winylu są idealnym rozwiązaniem na zadaszenia, ściany do wiat wolnostojących, a także wszędzie tam, gdzie plandeki będą narażone na silne podmuchy wiatru. Posiadamy również plandeki zbrojone trudnopalne z atestem B. Oznacza to, że plandeki w przypadku zapłonu nie palą się dalej ogniem, ale muszę natychmiast zgasnąć. Na życzenie klienta, do takich plandek dołączamy atest Instytutu Techniki Budowlanej.

Plandeki zbrojone wykonujemy na dokładny wymiar klienta. Do Państwa dyspozycji mamy gramatury 650 g/m2, 680 g/m2 oraz 900 g/m2. Posiadamy również szereg kolorów do wyboru, min. plandeki niebieskie, zielony, szare, siwe, czerwone, żółte, pomarańczowe, czerwone, brązowe i ecru. Na życzenie klienta możemy również wykonać plandeki zbrojone przeźroczyste. Więcej informacji - KOM +48 509 491 716 / biuro@producentplandek.pl.

 

plandeki zbrojone, zbrojone plandeki,

 

Plandeki zbrojone na wymiar

Nasza firma oferuje Państwu plandeki zbrojone na wymiar, czyli produkcję na dokładny wymiar, wskazany przez Państwa w zamówieniu. Dzięki temu nasze plandeki zawsze idealnie pasują do swojej aplikacji. Jest to szczególnie istotne w przypadku kotar i plandek przesuwnych, które muszą być dopasowane do konkretnej konstrukcji posiadanej przez klienta.

Każda plandeka zbrojona posiada ponadto podwójnie zabezpieczoną krawędź. Krawędź zewnętrzne jest dokładnie zgrzana, dzięki czemu chroni plandekę przed siłami rozrywającymi. Na podwójnie zgrzanej krawędzi zakuwamy oczka montażowe lub inny, wybrany przez klienta, np. kedry, rurki, linki, itp.

 

Plandeki zbrojone przeźroczyste

Oferujemy również plandeki zbrojone przeźroczyste, czyli innymi słowy grubą folię przeźroczystą zbrojoną włóknami z polipropylenu/polietylenu. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, wykorzystywane w foliach ogrodniczych, halach łukowych, pieczarkarniach, itp. Rozwiązanie pozwala na nagrzewanie wnętrza w ciągu dnia i zachowanie dużego nasłonecznia wewnątrz. Dzięki temu plandeki zbrojone przeźroczyste są chętnie wykorzystywane w rolnictwie i ogrodnictwie. Folie przeźroczyste zbrojone wykonujemy na dokładny wymiar klienta. Zakuwamy również oczka montażowe, które pozwalają na szybki i łatwy montaż na konstrukcji.