18 stycznia 2016

Plandeki okryciowe na wymiar

Oferujemy Państwu plandeki okryciowe na wymiar, produkowane z najwyższej jakości tkanin. W naszej ofercie posiadamy płachty okryciowe z tkanin PE (PP) 200 g/m2, PCV 650 g/m2, PCV 650 g/m2 trudnopalnej oraz standardowych plandek z polipropylenu.

Z wyjątkiem plandek okryciowych polipropylenowych, które dostępne są w formatach standardowych, wszystkie plandeki okryciowe wykonujemy na dokładny wymiar klienta, metodą zgrzewania. Dzięki temu nasze płachty są wodoodporne i wodoszczelne. Gwarantują również wysoką odporność na rozerwanie i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Termin realizacji zamówienie w przypadku plandek PP 130 g/m2 i PP 210 g/m2 wynosi ok. 2-3 dni robocze. W przypadku plandek produkowanych na wymiar, termin jest nieco dłuższy i wynosi ok. 3-4 dni robocze.

PLANDEKA OKRYCIOWA - ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

Plandeki okryciowe na wymiar:

Plandeki okryciowe są najbardziej popularnym rodzajem plandek. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów plandek okryciowych o standardowych wymiarach i różnych grubościach. Niestety jakość tych plandek jest bardzo niska - większość importowana jest z dalekiego wschodu. Plandeki standardowe posiadają również bardzo duże tolerancje wymiarowe, dochodzące nawet do +/- 15 %.

Plandeki okryciowe produkowane na wymiar, wykonywane są według szczegółowych zaleceń klienta. Nie ma w tym wypadku mowy o tolerancji, ponieważ plandeka produkowana jest pod zamówienie klienta. Jesteśmy w stanie wykonać plandeki bardzo małe (np. 25 cm x 25cm), jak i bardzo duże (np. 50 m na 50 m).

Plandeki z oczkami na wymiar:

Plandeki oczkowe na wymiar to plandeki, w które zakuwane są oczka potrzebne do montażu plandeki. Montowane są na krawędzi plandeki (krawędź podwójnie zgrzewana). Odległość od krawędzi oraz częstotliwość oczek zależy od klienta i wykonywana jest pod indywidualne zamówienie. Wszystkie oczka montowane w plandece wykonane są ze stali nierdzewnej. Zyskujemy w ten sposób mocne i trwałe zabezpieczenie otworu w plandece.

Materiał na plandeki:

Plandeki okryciowe na wymiar wykonywane są z standardowych tkanin, chyba że potrzebne są dodatkowe atesty. Tkaniny standardowe, z których produkowane są plandeki to PE (PP) 200 g/m2, PCV 630 g/m2, PCV 680 g/m2 oraz PCV 900 g/m2. W zależności od miejsca przeznaczenia plandeki oraz przykrywanego towaru/materiału, doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału. Najczęściej wybieranym jest materiał PE (PP) 200. Jest to materiał wytrzymały, ale jednocześnie stosunkowo tani i lekki (waga 200 g/m2). Plandeki okryciowe produkowane z PE (PP) 200 są odporne na warunki atmosferyczne, mrozy oraz silniejsze podmuchy wiatru.

Dodatkowe informacje:

Plandeki okryciowe produkowane na wymiar są wysokiej jakości. Porównując plandeki standardowe i plandeki produkowane na wymiar różnica jest w każdym calu. Plandeki na wymiar posiadają stałą strukturę, która nie rozpada się podczas podmuchu wiatru (plandeki z dalekiego importu mają tendencję do szybkiego rozdzierania i rozchodzenia się splotu).

W cenie plandek ZAWSZE podwójnie zgrzewamy krawędzie plandeki. Dwukrotnie zwiększa to wytrzymałość plandeki podczas silnych porywów wiatru.

Gdzie najczęściej stosowane są nasze plandeki okryciowe ? Plandeki okryciowe dostarczamy regularnie do polskich portów, stoczni, przewoźników kolejowych, zakładów przemysłowych, kopalń i do polskich rolników.

Termin realizacji zamówienia w zależności od ilości i skomplikowania prac wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

DOSTĘPNE KOLORY PLANDEK PE (PP) 200 g/m2

kolory 220g

DOSTĘPNE KOLORY PLANDEK PCV

560g

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

kompostnik

plandeka stadion