Plandeki antykryzysowe

Plandeki antykryzysowe, jak sama nazwa mówi, przeznaczone są do użytku w przypadku kataklizmów pogodowych, takich jak zerwania i uszkodzenia dachów, uszkodzenia placów magazynowych, czy do zabezpieczenia towarów i materiałów narażonych na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Są to plandeki dostępne w wymiarach standardowych wprost z naszego magazynu zewnętrznego, dzięki czemu jesteśmy je w stanie dostarczyć do klientów w bardzo krótkim czasie. W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje gramatur - 130 g/m2 (plandeki srebrno-zielone), 210 g/m2 (plandeki srebrno-brązowe) oraz 260 g/m2 (plandeki srebrno-czarne).

UWAGA - oferujemy atrakcyjne rabaty dla Ochotniczych Straży Pożarnych, Państwowych Straży Pożarnych oraz gminnych i miejskich działów antykryzysowych.

plandeki antykryzysowe
plandeka antykryzysowa

Jakie wymiary oferujemy ?

W naszej ofercie dostępne są plandeki antykryzysowe o wymiarach standardowych, ale oferujemy Państwu również produkcję na dokładny wymiar. Jest to rzadziej wybierana opcja w tym rodzaju aplikacji, ale zdarzają się klienci, którzy poszukują wymiary nietypowe. Należy jednak pamiętać, że w przypadku wymiarów nietypowych, cena jest znacznie wyższa. W tym miejscu mamy do dyspozycji między innymi grube plandeki PCV, które pozwalają na zabezpieczenie dachu na znacznie dłuższy okres czasu, np. w sytuacji, gdy remont z różnych względów, nie może się odbyć w najbliższym czasie. Najbardziej popularne wymiary plandek antykryzysowych dostępnych w naszej ofercie to:

  • 6x10 mb
  • 8x10 mb
  • 10x12 mb
  • 8x12 mb
  • 10x15 mb
  • 12x18 mb
  • 20x20 mb

Jak wzmocnione są plandeki antykryzysowe ?

Wszystkie plandeki antykryzysowe posiadają podwójnie zabezpieczone i wzmocnione krawędzie zewnętrzne. Jest to istotne wzmocnienie, które pozwala na stosowanie plandek przez dłuższy okres czasu. Należy jednak pamiętać, że wszystkie w/w są przeznaczone do zastosowania doraźnego i nie można oczekiwać od nich wielkich rzeczy.

Każda plandeka antykryzysowa posiada również oczka montażowe. Są one zakute do krawędzi zewnętrznych po obwodzie. Odległości pomiędzy oczkami są różne i wahają się od ok. 50 cm do 70 cm (w zależności od wymiarów).

Czy plandeki są wodoodporne i wodoszczelne ?

Wszystkie plandeki antykryzysowe są wodoodporne i wodoszczelne. Oczywiście tyczy się to wyłącznie plandek, które nie posiadają uszkodzeń i nie są porozrywane. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed montażem zabezpieczyć krawędzie i miejsca, gdzie plandeka mogłaby zostać rozerwana. Jeżeli powierzchnia plandeki nie posiada uszkodzeń, wówczas jest wodoszczelna. Oznacza to, że w przypadku opadów deszczu, nie będzie przepuszczała wody i wilgoci.

osłony altankowe 2021