Plandeki do zabudowy altan, tarasów i ogródków piwnych

 

Oferujemy Państwu piękne i bardzo wytrzymałe plandeki do zabudowy altan, tarasów i ogródków piwnych. Są to plandeki wykonane z folii przeźroczystej altankowej, o grubości 1 mm. Dla porównania, większość firm w Polsce proponuje folię 0,3 mm. Plandeki do zabudowy altan produkujemy na dokładny wymiar klienta. Ich zaletą jest to, że zawsze idealnie pasują do swojej aplikacji.

Plandeki do altan wykonujemy z estetycznej tkaniny PCV 650 g/m2, która swoją wytrzymałością przypomina plandeki TIR, ale jest przy tym dużo bardziej estetyczna i elegancka. Dzięki temu tkanina ta jest bardzo chętnie wykorzystywana do produkcji zabudowy altanek i tarasów oraz ogródków gastronomicznych.

Wszystkie plandeki do zabudowy altan i tarasów posiadają idealnie przeźroczyste okna z grubego materiału. Rozmieszczenie okien ustalane jest indywidualnie przed zamówieniem. Folia przeźroczysta do altanki posiada filtr UV, dzięki czemu wraz z biegiem lat, nie staje się mleczna.

 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

 

plandeki do zabudowy altan i tarasów

 

Plandeki do zabudowy altan - specyfikacja:

    • Tkanina - PCV 650 g/m2 ELEGANT
    • Dostępne kolory - brązowy, ecru, piaskowy, biały, siwy, zielony
    • Wzmocnienia - podwójne krawędzie
    • Okna - całkowicie przeźroczyste grubość ok. 1 mm
 

Folie przeźroczyste do altan i tarasów

Każda plandeka do zabudowy altanki wyposażana jest w okna. Okna wykonane są z grubej tkaniny PCV, która zapewnia bardzo wysoką odporność i wytrzymałość. Okna zabezpieczone są przed niekorzystnym wpływem promieni UV oraz ozonu, dzięki czemu pod wpływem lat nie pojawiają się na nich przebarwienia i nie stają się koloru mlecznego. Co bardzo ważne, większość firm oferujących podobne plandeki, wgrzewa bardzo cienkie folie przeźroczyste, o grubości 0,3 mm. Są one nieodporne i nieestetyczne, ponieważ bardzo szybko tracą sztywność i stają się workowate. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość i estetykę. Nasze folie przeźroczyste altankowe są grubości 1 mm (najgrubsze dostępne), dzięki czemu wytrzymują znacznie więcej - są bardziej odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

 

Montaż plandeka na altanie:uchwyty do zabudowy altan

Najwygodniejszym sposobem montażu jest montaż na uchwyty obrotowe. Są to uchwyty stosowane również przy przyczepkach, przyczepach rolniczych oraz naczepach TIR. Plandeki wyposażamy w oczka owalne (40 x 20 mm), które idealnie pasują do uchwytów. Następnie uchwyty mocowane są do belek altanki. Można je dowolnie mocować przy pomocy wkrętów do drewna. Plandekę wystarczy przełożyć przez uchwyt, a następnie go przekręcić. Koszt takiego rozwiązania nie należy do najtańszych (ok. 5,50 zł / szt.), ale jest bardzo wygodny i wystarcza na lata.

 

Plandeki podwijane do góry:

System odpowiadający za automatyczne lub półautomatyczne podwijanie plandek jest bardzo drogi. Jego cena jest najczęściej dużo wyższa, niż cena wszystkich plandek wraz z uchwytami. W związku z tym proponujemy Państwu tani, ale pewny system montażu, wykorzystywany w całej Polsce. Proponujemy Państwu podwijanie ręczne oraz podwieszanie plandeki na specjalnych paskach. W celu łatwiejszego podwijania plandek, u dołu każdej z nich wykonujemy kieszeń do schowania rurki lub pręta. Daje to możliwość wygodniejszego i prostego podwijania do góry. Jeżeli interesują Państwa plandeki do zabudowy altan i tarasów podwijane mechanicznie do góry (silnik elektryczny lub korba), prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

Plandeki do zabudowy altan - jak zmierzyć altankę:

Aby ułatwić Państwu pomiary altanki, przygotowaliśmy bardzo mały poradnik, który ułatwi mierzenie altanek. Poradnik znajduje się TUTAJ. Pomiary są bardzo proste, dzięki czemu na tym etapie nie jest konieczna nasza ingerencja. Podobnie wygląda sprawa montażu - jest na tyle prosta, że poradzą z nią sobie Państwo sami.

 

plandeki do zabudowy altan

 

Dział handlowy czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00 - KOM +48 509 491 716.

 

W soboty i niedziele kontakt mailowo - biuro@producentplandek.pl