Plandeki z oknami – folie przeźroczyste PCV

 

Oferujemy Państwu bardzo wytrzymałe plandeki z oknami, wykorzystywane jako plandeki do osłony altan i tarasów, a także jako kotary przemysłowe i przepierzenia. Bardzo często plandeki te nazywane są jako folie przeźroczyste PCV. Należy jednak pamiętać, że każda plandeka z oknem musi być obszyta tkaniną PCV 650 g/m2 w kolorze.

Plandeki z oknami produkowane są z wytrzymałych tkanin plandekowych PCV (650 g/m2 lub 680 g/m2) oraz przeźroczystej folii PCV, o grubości ok. 1 mm. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Folie przeźroczyste PCV posiadają filtr UV, który sprawia, że nawet po kilku latach nie sztywnieją i nie stają się mleczne.

Każda plandeka z oknem produkowana jest na wymiar, dzięki czemu klient otrzymuje produkt idealnie spersonalizowany do jego potrzeb. Jest to idealne rozwiązanie do zabudowy altan, zabudowy tarasów i zabudowy ogródków piwnych.

 

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

 

plandeki z oknem, plandeki z oknami, folie przeźroczyste

 

Plandeki z oknami - specyfikacja techniczna:

    • Tkanina - PCV (polichlorek winylu)
    • Dostępne gramatury - 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2
    • Dostępne kolory - pełna gama kolorów podstawowych (konkretne odcienie dostępne na zapytanie)
    • Wykończenie - podwójnie zgrzane krawędzie zewnętrzne z oczka montażowymi
    • Dostępne oczka - okrągłe i owalne (wykonane ze stali ocynkowanej)
 

Plandeki z oknami na altanki i tarasy

Bardzo popularnym wykorzystaniem plandek z oknami są altanki, tarasy, ogródki piwne, itp. Plandeki te dają możliwość spędzania wolnego czasu w altance lub na tarasie, podczas nieciekawej pogody. Plandeki z oknami na altanki dostępne są w gramaturze PCV 650 g/m2. Jest to elegancka wersja plandeki, ponieważ prócz wytrzymałości, musi ona być bardzo estetyczna.

Każda plandeka z oknem na altanę i taras posiada bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne, dzięki temu może przebywać na wolnym powietrzu praktycznie w każdych warunkach. Ponadto, plandeka posiada zabezpieczenie przez ozonem, UV, pleśnią i grzybem.

Plandeki z oknami na altanki i tarasy mogą być myte przy pomocy delikatnej chemii i myjki ciśnieniowej.

 

plandeki z oknami na altanki

 

Kotary z oknami - przemysłowe i magazynowe

Plandeki z oknami są również wykorzystywane do produkcji kotar przemysłowych i przepierzeń. Takie kotary i przepierzenia są bardzo popularną formą oddzielania powierzchni produkcyjnych, magazynowych oraz biurowych w halach.

Kotary z oknami mogą być produkowane z materiału przemysłowego lub eleganckiego. Do wyboru klienta pozostawiamy gramatury PCV 650 g/m2 lub PCV 680 g/m2. Oferujemy również grubsze kotary, np. PCV 900 g/m2 lub PCV 1100 g/m2.

Kotary z oknami mogą być myte przy użyciu myjki ciśnieniowej. Należy jednak pamiętać, aby nie używać do tego celu silnych detergentów.

 

kotary z oknami

 

Folie przeźroczyste na altanki:

Oferujemy również przeźroczyste folie PCV na altanki. Jest to idealny sposób na zabezpieczenie altanki i wszystkie co się w niej znajduje przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wszystkie folie przeźroczyste do altanek produkujemy na wymiar, dzięki czemu idealnie pasują do altan, tarasów, ogródków piwnych, itp.

 

Termin realizacji zależy od skomplikowania. Zazwyczaj nie jest dłuższy niż 3-4 dni robocze.

 

Więcej informacji pod numerem +48 509 491 716