Plandeki przeźroczyste trudnopalne

plandeki przeźroczyste trudnopalne, folia trudnopalna, folie trudnopalne, plandeki foliowe trudnopalne, okna plandekowe trudnopalne

Plandeki przeźroczyste trudnopalne to nowość w naszej ofercie. Jest to innymi słowy przeźroczysta folia PCV trudnopalna, więc idealnie nadaje się do zastosowania w spawalniach, ślusarniach, a także wszędzie tam, gdzie od plandek i kotar wymagane są właściwości trudnopalne i samogasnące. W naszej ofercie posiadamy folie przeźroczyste trudnopalne oraz folie dymione trudnopalne. Na zamówienie jesteśmy również w stanie wykonać folie w kolorze niebieskim, zielonym i czerwonym. Wiąże się to jednak z zamówieniem większej ilości plandek.

Wszystkie plandeki przeźroczyste trudnopalne wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do swojej aplikacji. Do najbardziej popularnego zastosowania należą kotary z oknem trudnopalnym, kotary spawalnicze, plandeki spawalnicze, itp.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi handlowcami. Chętnie przygotujemy oferty na interesujące Państwa plandeki przeźroczyste trudnopalne. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716 lub biuro@producentplandek.pl.

 

Właściwości materiału:

Folia przeźroczysta trudnopalna wyprodukowana jest ze specjalnego PCV, które zapewnia właściwości trudnopalne i samogasnące. Dzięki temu w połączeniu w tkaniną PCV 650 g/m2 tworzy plandeki przeźroczyste trudnopalne. Folia jest całkowicie przeźroczysta i ma grubość 1 mm (grubszych nie ma). Zapewnia to doskonałą widoczność i wysoką wytrzymałość oraz odporność na ewentualne uszkodzenia. Należy pamięta o tym, że folia przeźroczysta niepalne całkowicie nie jest. W związku z tym, przy pełnym kontakcie z ogniem może się stopić, jednak jej głównym celem jest to, aby natychmiast zgasła, nie rozprzestrzeniając dalej ognia. Jest to cecha plandek trudnopalnych/samogasnących.

 

kurtyny pcv trudnopalne, kotary przeźroczyste trudnopalne, folie przeźroczyste trudnopalne, plandeki przeźroczyste trudnopalne

 

Folia przeźroczysta trudnopalna na wymiar

Nasza firma oferuje folie przeźroczyste trudnopalne na wymiar. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy wymiar, dzięki czemu folia będzie zawsze idealnie pasowała do miejsca, w którym ma być zamontowania. Pasy materiału są ze sobą łączone metodą zgrzewania bardzo gorącym powietrzem. Gwarantuje to powstanie estetycznej, wytrzymałej i całkowicie szczelnej spony. Rozerwanie takiej spoiny wymaga niezwykle dużej siły. Podczas normalnej pracy, rozerwanie jest więc praktycznie niemożliwe.