Plandeki na wymiar – plandeki gumowane PCV – plandeki PE (PP)

Plandeki na wymiar - plandeki gumowane PCV - plandeki PE (PP)

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na wymiar (plandeki gumowane na wymiar z PCV i plandeki na wymiar z PE (PP). Produkcją plandek zajmujemy się od 25 lat, więc gwarantuje najwyższą jakość usług i materiałów.

W naszej ofercie znajdują się plandeki gumowane PCV w bardzo szerokiej gamie kolorów i gramatur, a także plandeki PE (PP) 200 g/m2, dostępne w trzech kolorach.

Wszystkie plandeki produkowane są na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do danego zastosowania. Pełna oferta dostępna w górnym menu.

plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar gumowane PCV (plandeka gumowa):

  • Dostępne gramatury - 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2, 1000 g/m2, 1200 g/m2
  • Dostępne kolory - pełna gama kolorów wg palety RAL (kolory niestandardowe dostępne na zapytanie)
  • Wzmocnienie - podwójnie zgrzane krawędzie
  • Montaż - oczka kotarowe, oczka okrągłe, oczka owalne, pasy napinające, itp.

plandeki gumowane PCV

Plandeki na wymiar PE (PP):

  • Dostępna gramatura - 200 g/m2
  • Dostępne kolory - niebieski, zielony, szary
  • Wzmocnienie - podwójnie zgrzane krawędzie
  • Montaż - oczka kotarowe, oczka okrągłe, oczka owalne, pasy napinające, itp.

plandeka na wymiar pe pp

Plandeki gumowane PCV zastosowanie:

Plandeki gumowane z PCV są bardzo szeroko stosowane w przemyśle, rolnictwie, budownictwie itp. Dla rolnictwa wykonujemy plandeki na maszyny rolnicze, fartuchy na kosiarki rotacyjne, plandeki na rozsiewacze i siewniki, plandeki na płody rolne. Dla budownictwa wykonujemy plandeki na materiały i towar, plandeki na dachy do zabezpieczania podczas remontów, plandeki na rusztowania. Dla transportu wykonujemy plandeki na przyczepki, plandeki na naczepy, plandeki na przyczepu rolnicze, plandeki na wywrotki, itp. Dla przemysłu i usług wykonujemy kotary i przepierzenia, plandeki trudnopalne, pokrowce na palety, kotary spawalnicze, plandeki spawalnicze, itp. Dla gospodarstwa domowe produkujemy plandeki na wymiar na altanki, plandeki na tarasy, zadaszenia tarasów, plandeki na drewno kominkowe, plandeki na ogrodzenie, plandeki na baseny, itp.

Plandeki PE (PP) zastosowanie:

Zastosowanie plandek PE (PP) jest tak samo szerokie i podobne jak plandeki gumowanej PCV. Należy jednak pamiętać, że jest to plandeka nieco mniej wytrzymała i mniej estetyczna niż plandeki na wymiar gumowane PCV.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W weekendy prosimy o kontakt mailowy.

KOM +48 609 038 703

biuro@producentplandek.pl

produkcja@producentplandek.pl