Plandeki na zamówienie – produkcja plandek na wymiar

Oferujemy Państwu plandeki na zamówienie z najlepszych jakościowo tkanin PCV, PE i PP. Korzystamy z zaufanych dostawców i tkanin, dzięki czemu produkowane plandeki są najwyższej jakości. Zgrzewanie plandek i szycie plandek następuje na szwajcarskich maszynach, dzięki czemu jakość zgrzewów i łączeń jest na najwyższym poziomie.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy gramatury 200 g/m2, 650 g/m2, 900 g/m2 i inne. Posiadamy również bardzo dużo kolorów plandek do wyboru. Plandeki na zamówienie dostępne są w kolorach białym, czarnym, szarym, zielonym, niebieskim, czerwonym, żółtym, pomarańczowym, ecru, brązowym, itp.

Gwarantujemy najwyższą jakość plandek, gwarancję oraz bardzo krótki termin realizacji. Więcej informacji KOM +48 609 038 703.

plandeki na wymiar, plandeki na zamówienie, produkcja na wymiar, szycie plandek, zgrzewanie plandek, klejenie plandek

Plandeki na zamówienie - zastosowanie:

Dlaczego warto wybrać nasze plandeki:plandeki na zamówienie zgrzewanie plandek szycie plandek, plandeki szyte na wymiar

Oferujemy ekspresowe wyceny i bardzo krótkie terminy realizacji.

Posiadamy najwyższej jakości tkaniny tylko i wyłącznie europejskich dostawców.

Realizujemy zamówienia seryjne i zamówienie jednorazowe.

Plandeki dostarczamy na terenie całej Polski u Europy.

Posiadamy bardzo szeroki zakres tkanin, gramatur i kolorów.

Szycie plandek:

Bardzo często klienci pytają nasz czy szyjemy plandeki na wymiar. Szycie plandek skończyło się już co najmniej kilkanaście lat temu za sprawą nowoczesnych technologi. Obecnie nasza firma korzysta z nowoczesnych zgrzewarek do plandek, które łączą ze sobą pasy materiału po wpływem bardzo gorącego powietrza. Zgrzewanie plandek gwarantuje bardzo wysoką jakość i wytrzymałość łączenia, a ponadto, bardzo wysoki stopień wodoodporności.

W dzisiejszych czasach, szycie plandek dotyczy jedynie przeszyć wzmacniających oraz przeszyć znajdujących się w kedrach. W takim przypadku plandeki są dodatkowo przeszywane na specjalnej maszynie przemysłowej, przy użyciu tekstylnych nici przemysłowych. Często klienci pytają nasz ile kosztuje uszycie plandeki. W takim przypadku zapraszamy do naszego biura obsługi klienta w celu uzyskania oferty.

Zgrzewanie plandek na wymiar:

Zgrzewanie plandek jest obecnie najpopularniejszą metodą produkcji. Zgrzewanie odbywa się przy pomocy maszyn samojezdnych lub ręcznych, które przy użyciu bardzo gorącego powietrza (ok. 600 st. C) wydmuchiwanego z dyszy, tworzy bardzo wytrzymałą spoinę. Zgrzewy twoją jedną całość, dzięki czemu rozerwanie jest praktycznie niemożliwe.Dzięki zgrzewaniu plandek, produkcja jest znacznie szybsza, a same plandeki są dużo bardziej wodoodporne i wodoszczelne.

Klejenie plandek:

Klejenie plandek to mniej popularna metoda produkcji, ze względu na niską wytrzymałość łączeń. W tym przypadku, jeżeli użyjemy złego kleju lub nie dopilnujemy kwestii czystości plandeki, spoina ulegnie zniszczeniu bardzo szybko. Klejenie plandek polecamy w przypadku uszkodzeniu i konieczności szybkiej naprawy. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak skleić plandekę - prosimy o kontakt.

Naprawa plandek:

Nasza firma niestety nie zajmuje się naprawą plandek używanych. Jeżeli używają Państwo na co dzień plandeki, proponujemy zaopatrzyć się w specjalne taśmy naprawcze do plandek. Pozwalają one na szybką naprawę plandek, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Oczywiście jest to rozwiązanie czasowe. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak naprawić plandeki - prosimy o kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Cennik produkcja plandek na zamówienie:

Ceny plandek na zamówienie wahają się od kilku do kilkunastu złotych za metr kwadratowy. Jest to oczywiście zależne od materiału, gramatury, koloru i skomplikowania plandeki. Najtańsze są plandeki proste, wykonane z plandeki PE (PP) 200 g/m2. Najdroższe plandeki skomplikowane, wykonane z PCV 1150 g/m2, a także plandeki na samochody ciężarowe, itp.

Jak zamówić plandeki na wymiar:

  1. Dokonanie pomiarów plandeki. Przed kontaktem z naszą firmą uprzejmie prosimy o przygotowanie wymiarów plandek, które Państwa interesują.
  2. Telefon lub e-mail z zapytanie. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Specjalista dopyta o szczegóły plandeki i zastosowanie, a także pomoże w doborze materiału. Następnie dokona wyceny plandeki.
  3. Zamówienie. Jeżeli cena Państwu odpowiada, plandeki można zamówić już podczas pierwszej rozmowy. Preferujemy jednak zamówienie via. mail.
  4. Termin realizacji i wysyłka plandek. Termin realizacji w zależności od skomplikowania wynosi od 3 do 10 dni roboczych. O terminie realizacji na bieżąco informujemy naszych klientów. Zamówione plandeki wysyłamy popularnymi firmami kurierskimi.

Plandeki allegro

Na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym znajduje się bardzo dużo ogłoszeń dotyczących produkcji plandek i plandek gotowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Plandeki allegro są jednak bardzo często kiepskiej jakości - są to chińskie plandeki z polipropylenu, które rozrywają się bardzo często już podczas rozkładania. Podobnie jest w przypadku oferowanych plandek allegro z PCV. Nieuczciwi sprzedawcy podają tam jedynie cenę materiału, a dochodzi do tego jeszcze obróbka.