Kurtyny i przegrody plandekowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór kurtyn i przegród plandekowych, wykonanych z tkanin PE (PP) 200 g/m2, PCV 650 g/m2 standardowych i trudnopalnych, a także kurtyn z przeźroczystymi oknami.

Wszystkie kurtyny plandekowe wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu idealnie pasują do Państwa potrzeb oraz wymiarów Państwa pomieszczeń. Przegrody plandekowe są wytrzymałe i estetyczne, dzięki czemu nie tylko spełniają swoje funkcje odgradzające dane powierzchnie, ale również nie szpecą wnętrz.

Kurtyny z plandeki mogą być zarówno stacjonarne, czyli montowane na stałe, jak i przesuwne. Kurtyny przesuwne możecie Państwo dowolnie przesuwać w zależności od zapotrzebowania.

przegrody plandekowe kurtyny z plandeki przesłony

Materiały na przegrody plandekowe:

  • PE (PP) 200 g/m2 - jest to najbardziej podstawowy materiał do produkcji kotar, przegród i kurtyn plandekowych, ale nie oznacza to, że jest słaby. Jest to doskonałe rozwiązanie do czasowego odgradzania powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Niska waga zapewnia łatwość montażu i przesuwania, a wysoka wytrzymałość sprawia, że kurtyny służą wiele lat. Minusem jest brak możliwości wgrzewania okien, wykonania nadruku oraz wykonania łączenia kilku odcinków przy pomocy paska zapięciowego.
  • PCV 650 g/m2 standard - to kurtyna z materiału gwarantującego bardzo wysoką wytrzymałość, nawet w bardzo wymagających warunkach. Na przegrodach z plandeki PCV 650 g/m2 można drukować. Nasza firma oferuje nadruk w wysokiej rozdzielczości, podwójnie laminowany. Dzięki temu, nasze kotary i kurtyny plandekowe mogą pracować w myjniach samochodowych, itp.
  • PCV 650 g/m2 z oknem - to przegrody z plandeki zaopatrzone w przeźroczyste okna. Są to najczęściej wybierane kurtyny, ponieważ umożliwiają wgląd na resztę powierzchni biurowej, usługowej, magazynowej, czy produkcyjnej. Dzięki świetlikowi w postaci przeźroczystego pasa materiału, do odgrodzonej powierzchni dociera światło dzienne lub sztuczne.
  • PCV 650 g/m2 trudnopalna - to przegroda plandekowa z dodatkiem trudnopalnego proszku. Dzięki temu kurtyny posiadają właściwości trudnopalne, tj. nie palą się ogniem tylko topią. Wszystkie kurtyny plandekowe trudnopalne posiadają atest trudnopalności, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.

Jak montować przegrody z plandeki ?

Montaż przegród plandekowych jest bardzo prosty i poradzi sobie z nim każdy majsterkowicz. Nasza firma przygotowuje kurtyny i kotary do samodzielnego montażu. Jedyne w co Państwo muszą się wyposażyć to rurki lub linka celna i śruby rzymskie. Takie kurtyny należy powiesić na rurce lub dobrze naciągniętej lince celnej. W przypadku montażu na lince celnej należy pamiętać o dobrym naciągu, który zagwarantuje Państw śruba rzymska.

przegrody plandekowe przegrody z plandeki kurtyny kotary przepierzenia

Jakie przegrody plandekowe do myjni samochodowej ?

Do myjni samochodowej polecamy Państwu przegrody z PCV 650 g/m2 lub PCV 650 g/m2 z oknem. Są to tkaniny bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne działania chemii samochodowej. Ponadto umożliwiają wgrzanie przeźroczystych okien lub wykonane nadruku w postaci logo myjni, itp.

Jakie kurtyny do hali produkcyjnej ?

Do hali produkcyjnej potrzebne są zazwyczaj kurtyny bardzo dużych rozmiarów. Dlatego właśnie w tej aplikacji najczęściej stosowanymi i co ważne - sprawdzającymi się, są kurtyny PE (PP) 200 g/m2. Tkanina ta jest wytrzymała, ale przy tym stosunkowo lekka. Ułatwia to montaż oraz ewentualne przesuwanie na boki.

Jakie kotary do spawalni ?

Spawalnia jest miejscem w którym bardzo łatwo o zapłon, w związku z tym polecamy Państw kurtyny z plandeki trudnopalnej. Są one odporne na iskry, a w przypadku dłuższego kontaktu z ogniem nie palą się, tylko topią. Dzięki temu niwelują ryzyko szybkiego rozprzestrzeniania się ognia.

Dobór przegrody plandekowej

Jeżeli nie są Państwo pewni jakie przegrody plandekowe będą odpowiednie dla Państwa pomieszczenia i danego zastosowania, prosimy o kontakt pod numerem +48 509 491 716. Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej tkaniny oraz zaproponują najbardziej wygodną formę montażu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

KOM +48 609 038 703

biuro@producentplandek.pl