Plandeki przeźroczyste trudnopalne

plandeki przeźroczyste trudnopalne, folia trudnopalna, folie trudnopalne, plandeki foliowe trudnopalne, okna plandekowe trudnopalne

Plandeki przeźroczyste trudnopalne to nowość w naszej ofercie. Jest to innymi słowy przeźroczysta folia PCV trudnopalna, więc idealnie nadaje się do zastosowania w spawalniach, ślusarniach, a także wszędzie tam, gdzie od plandek i kotar wymagane są właściwości trudnopalne i samogasnące. W naszej ofercie posiadamy folie przeźroczyste trudnopalne oraz folie dymione trudnopalne. Na zamówienie jesteśmy również w stanie wykonać folie w kolorze niebieskim, zielonym i czerwonym. Wiąże się to jednak z zamówieniem większej ilości plandek.

Wszystkie plandeki przeźroczyste trudnopalne wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do swojej aplikacji. Do najbardziej popularnego zastosowania należą kotary z oknem trudnopalnym, kotary spawalnicze, plandeki spawalnicze, itp.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi handlowcami. Chętnie przygotujemy oferty na interesujące Państwa plandeki przeźroczyste trudnopalne. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716 lub biuro@producentplandek.pl.

 

Właściwości materiału:

Folia przeźroczysta trudnopalna wyprodukowana jest ze specjalnego PCV, które zapewnia właściwości trudnopalne i samogasnące. Dzięki temu w połączeniu w tkaniną PCV 650 g/m2 tworzy plandeki przeźroczyste trudnopalne. Folia jest całkowicie przeźroczysta i ma grubość 1 mm (grubszych nie ma). Zapewnia to doskonałą widoczność i wysoką wytrzymałość oraz odporność na ewentualne uszkodzenia. Należy pamięta o tym, że folia przeźroczysta niepalne całkowicie nie jest. W związku z tym, przy pełnym kontakcie z ogniem może się stopić, jednak jej głównym celem jest to, aby natychmiast zgasła, nie rozprzestrzeniając dalej ognia. Jest to cecha plandek trudnopalnych/samogasnących.

 

kurtyny pcv trudnopalne, kotary przeźroczyste trudnopalne, folie przeźroczyste trudnopalne, plandeki przeźroczyste trudnopalne

 

Folia przeźroczysta trudnopalna na wymiar

Nasza firma oferuje folie przeźroczyste trudnopalne na wymiar. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy wymiar, dzięki czemu folia będzie zawsze idealnie pasowała do miejsca, w którym ma być zamontowania. Pasy materiału są ze sobą łączone metodą zgrzewania bardzo gorącym powietrzem. Gwarantuje to powstanie estetycznej, wytrzymałej i całkowicie szczelnej spony. Rozerwanie takiej spoiny wymaga niezwykle dużej siły. Podczas normalnej pracy, rozerwanie jest więc praktycznie niemożliwe.

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *