27 stycznia 2016

Plandeki na basen, plandeki na piaskownicę

Nasza firma od 20 lat wykonuje plandeki na piaskownicę oraz plandeki na basen.

Plandeki na piaskownicę (pokrowce na piaskownice) produkujemy z wytrzymałych na warunki atmosferyczne materiałów - lekkiego PE (PP) 200 g/m2 oraz ciężkiego PCV 650 g/m2. Wszystkie pokrywy na piaskownice z plandek wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu pasują nawet do bardzo nietypowych kształtów.

Plandeki na basen wykonujemy w dwóch wersjach - lekkiej PE (PP) 200 g/m2 oraz ciężkiej PCV 650 g/m2. Każda plandeka na basen wyposażona jest w oczka montażowe oraz kieszenie pod spodem, umożliwiające wprowadzenie rurek usztywniających.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O CENĘ:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

Oferujemy Państwu produkowane na wymiar, dopasowane do indywidualnych potrzeb plandeki ogrodowe. Do plandek ogrodowych zaliczamy przede wszystkim plandeki na basen, plandeki na piaskownicę, plandeki/pokrowce na meble ogrodowe, czy plandeki na przyczepy kempingowe i kampery. Wszystkie plandeki ogrodowe wykonujemy ze starannością tak, aby nie szpeciły Państwa ogrodu.

Plandeki na basen ogrodowy

Plandeki na basen ogrodowy dzielimy na dwa rodzaje - plandeki zabezpieczające basen w sezonie oraz plandeki zabezpieczające basen poza sezonem.

Plandeki na basen w sezonie wykonujemy z lekkiej i wytrzymałej tkaniny plandekowej PE (PP) 200 g/m2. Tkanina zapewnia odpowiednią wytrzymałość oraz dobrze zabezpiecza basen przez zabrudzeniami, trawą, liśćmi oraz dzikimi zwierzętami i owadami. Największym plusem tej tkaniny jest jednak możliwość bardzo szybkiego montażu i demontażu. Plandeka jest lekka i elastyczna, dzięki czemu z montażem i demontażem poradzi sobie z łatwością jedna osoba.

Plandeki na basen poza sezonem wykonujemy z grubszej tkaniny, która posiada odporność na długotrwałe przebywanie w niekorzystych warunkach pogodowych. Są to tkaniny z rodziny PCV 630 g/m2 lub 680 g/m2. Do zabezpieczenia basenu zimą, wystarczająca jest jednakże tkanina PCV 630 g/m2.

Wszystkie plandeki na basen posiadają podwójną krawędź oraz oczkowanie. Istnieje również możliwość dokupienia linek mocujących.

UWAGA - chęć zamówienia kieszeni na rurki i otworów odpływowych PROSIMY WSKAZAĆ W ZAMÓWIENIU mailowym !

Plandeki na piaskownicę - przykrycie na piaskownicę

Plandeki na piaskownicę w zależności od budżetu klienta wykonujemy z tkaniny PE 200 lub PCV 630 g. Tkaniny różnią się od siebie wytrzymałością - bardziej wytrzymała jest tkanina PCV 630. Jeżeli plandeka na piaskownicę ma ją zabezpieczać tylko w sezonie letnim, możecie Państwo ze spokojem wybrać tkaninę PE 200 (wersja tańsza), jeżeli natomiast plandeka na piaskownicę ma ją zabezpieczać całym rokiem, konieczny jest wybór tkaniny PCV 630 g/m2. Plandeki na piaskownice posiadają podwójne krawędzie oraz zakładki wyposażone w oczka ułatwiające montaż.

Co bardzo istotne, nasze plandeki na piaskownicę i pokrowce na piaskownicę bardzo dobrze zabezpieczają przez kotami. Jest to szczególnie ważne, ponieważ z piaskownic korzystają dzieci i niestety bardzo często pchają się do nich koty. Od niedawna SANEPID wymaga stosowanie zamykanych piaskownic we wszystkich piaskownicach przedszkolnych, szkolnych, itp. Nasze przykrycie na piaskownicę zabezpiecza również przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych.

Jak długo wytrzymują plandeki na piaskownicę ?

  • plandeki PE (PP) 200 g/m2 powinny wytrzymać ok. 3 lat
  • plandeki PCV 650 g/m2 powinny wytrzymać ok. 8 lat
plandeka na piaskownice portfolio

Pokrowce na piaskownice - co wyróżnia nasze materiały?

Pokrowce na piaskownice wykonujemy głównie z materiału PCV 650 g/m2. Jest on bardzo wytrzymały i atrakcyjny wizualnie. Co więcej, mamy możliwość wykonania pokrowców w kolorach białym, szarym, czarnym, brązowym, ecru, czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, a nawet pomarańczowym. Dzięki temu pokrowiec na piaskownicę będzie zgodny kolorystycznie z placem zabaw lub Państwa ogrodem.

Plandeki / pokrowce na meble ogrodowe

W sezonie, bardzo często wykonujemy również plandeki na meble ogrodowe, które pełnią funkcję pokrowców. Pokrowce wykonujemy na indywidualny wymiar klienta z tkaniny PE 200. Jest to tkanina, która zapewnia prosty i szybki montaż i demontaż. Co najważniejsze - plandeki na meble ogrodowe PE 200 są w 100 % wodoodporne oraz odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wszystkie pokrowce na meble ogrodowe wykonywane są na dokładny wymiar, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do mebli. Nasza firma podejmuje się produkcji pokrowców na meble w formie prostopadłościana lub szcześciana. Nie wykonujemy pokrowców z plandek w formie walca, stożka, itp.

Więcej informacji pod numerem telefonu - 509 491 716

osłony altankowe 2021