Pokrowce z plandeki

pokrowce z plandeki, pokrowiec z plandeki, pokrowce na wymiar, pokrowce na maszyny, pokrowce na palety

 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pokrowce z plandek produkowane na dokładny wymiar podany przez Państwa. W naszej ofercie znajdują się pokrowce z plandek polietylenowych oraz PCV (gumowanych). W ofercie posiadamy również pokrowce plandekowe z materiały samogasnącego, posiadającego atest trudnopalności B2.

Każdy pokrowiec z plandeki wykonujemy na dokładny wymiar klienta metodą zgrzewu, przy użyciu bardzo gorącego powietrza. Dzięki temu wszystkie łączenia są bardzo estetyczne i wyjątkowo wytrzymałe. Co bardzo ważne, nasze pokrowce (niezależnie od tkaniny, z której są wykonane) są w 100 % wodoodporne oraz odporne na grzyby i pleśń. Dzięki temu mogą długotrwale zabezpieczać towary i materiały, nawet w bardzo wilgotnych miejscach.

Termin realizacji zamówienia jest zależny od ilości i wielkości zamówionych pokrowców. W przypadku ilości do 10 szt., średni termin realizacji zamówienia wynosi ok. 5 dni roboczych. W przypadku większych zamówień lub pokrowców dużej wielkości, termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

 

pokrowce z plandeki, pokrowce plandekowe, pokrowiec z plandek, pokrowiec z plandeki

 

Dostępne materiały:

  • pokrowce PE (PP) 200 g/m2 - są to najbardziej popularne pokrowce, ze względu na doskonałe połączenie jakości, wytrzymałości i stosunkowo niskiej ceny. Pokrowce z tego materiału są najtańsze, ale nie należy uważać ich za mało wytrzymałe. Nasza firma wykonuje z tej tkaniny pokrowce na domy modułowe, pociągi, palety z towarami, a także maszyny. Pokrowce te wytrzymują bardzo długie podróże kolejowe, drogowe, a nawet morskie;
  • pokrowce z PCV 650 g/m2 - są 3 razy grubsze niż w/w, oraz dodatkowo powlekane obustronnie polichlorkiem winylu (PCV) i lakierowane. Dzięki temu w dotyku pokrowce te przypominają gumę. Dzięki wysokiej gramaturze, pokrowce z PCV są niesamowicie wytrzymałe i mogą być stosowane praktycznie w każdych warunkach pogodowych, drogowych i morskich;
  • pokrowce z PCV 650 g/m2 trudnopalnego - jest to wersja w/w tkaniny z dodatkiem proszku trudnopalnego. Oferowane pokrowce są samogasnące i posiadają certyfikat trudnopalności B2, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.
 

Pokrowce z plandek produkcja na wymiar:plandeki pokrowce na wymiar, pokrowce z plandeki, pokrowce plandekowe

Nasze pokrowce z plandek produkujemy na dokładny wymiar klienta. W tym celu prosimy Państwo o dokładne zmierzenie szerokości, głębokości i wysokości. Co bardzo istotne, prosimy o informację, czy wliczyli Państwo odpowiedni zapasa, pozwalający na wygodne zakładani i zdejmowanie pokrowca. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w które podaje przez Państwa wymiary będą niewystarczające do zabezpieczania maszyny, palety, towaru itp.

 

Montaż pokrowców:

Oferowane pokrowce z plandek posiadają u dołu oczka montażowe, przy pomocy których możemy możemy zabezpieczyć pokrowce przed zerwaniem przez wiatr, a także szczelniej zabezpieczyć materiały lub towary. Na życzenie klienta możemy dołączyć do pokrowców specjalne uchwyty, haki, linki gumowe i metalowe, pozwalające na szybki montaż i demontaż.

   

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym:

KOM +48 509 491 716

biuro@producentplandek.pl

 

osłony altankowe 2021