21 stycznia 2016

Plandeki na altany i ogródki piwne

Nasza firma jest producentem profesjonalnych plandek na altany oraz ogródki piwne.

Wykonujemy estetyczne plandeki sezonowe (z oknami) oraz plandeki służące zabezpieczeniu altan i ogródków piwnych jesienią oraz zimą.

 

Produkując plandeki na altany głównymi wyznacznikami są dla nas wysoka jakość połączona z wytrzymałością i odpowiednią estetyką. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż plandeka na altanę musi być nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Wszystko to sprawia, że plandeki na altany produkowane w naszej firmie nie szpecą ogrodów i restauracji – wręcz przeciwnie, dodają ogródkom piwnym i altanom charakteru.

Jeżeli nie wiesz jak prawidłowo zmierzyć swoją altanę tak, aby plandeki na altanki idealnie do niej pasowały, zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika. Link do poradnika znajduje się w górnym menu, ale można również klikną TUTAJ.

 

Plandeki na altany i ogródki piwne – sezonowe

Plandeki na altankę lub ogródek piwny sezonowe wykonujemy z estetycznej tkaniny PCV 650 g/m2. W gramaturze tej dostępne są bowiem kolory najczęściej wybierane do tego typu zastosowań (odcienie brązu i ecru) oraz zapewnia ona wysoką wytrzymałość. Na życzenie klienta w plandekach wgrzewamy okna. Okna posiadają podobną gramaturę jak plandeka, dzięki czemu tworzą jednolitą całość. Maksymalna wysokość okna wynosi 130 cm, po wykonaniu szprosu z plandeki możliwe jest kontynuowanie okna. Plandeki sezonowe na altany i ogródki piwne wyposażane są w potrzebny do montażu osprzęt. Na życzenie klienta w plandekach montujemy paski do zwijania i podwieszania plandek. W naszej firmie możliwy jest również zakup błyskawicznych uchwytów naburtowych (obrotowych), pozwalających na szybki i prosty montaż i demontaż plandeki.

Na plandekach sezonowych wykonywanych z tkaniny PCV możliwe jest wykonanie nadruku. Nasza firma posiada sprzęt pozwalający na wykonanie nadruku laminowanego o bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości. Nadruk laminowany może być wielokrotnie myty.

 

Montaż plandek na altance:

Plandeki montowane są na uchwyty obrotowe, czyli tzw. motylki. Uchwyt wystarczy przełożyć przez oczko i przekręcić. Osprzęt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie rdzewieje nawet po kilku latach użytkowania.

Koszt uchwytu to 6 zł brutto / szt. Zapotrzebowanie wyliczamy po przesłaniu wymiarów na maila – biuro@producentplandek.pl

chwyta obrotowa uchwyt obrotowy do plandeki na altankę

 

Plandeki na altanki – rozmieszenie okien:

UWAGA – maksymalny pas przeźroczysty wynosi 130 cm. Następnie konieczna jest przedziałka z tkaniny z kolorze. Oczywiście możemy tym dowolnie modulować tak, aby część przeźroczysta zajmowała większą część plandeki. Przedstawia to zdjęcia poniżej lub rysunek techniczny mieszczący się pod linkiem – jak zmierzyć altankę ?

Po zakupie przygotowujemy dla Państwa rysunek wykonawczy, który obejmuje KOLOR, WYMIAR, ROZMIESZCZENIE OCZEK I ROZMIESZCZENIE OKIEN. Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie rysunku pod w/w kątem, ponieważ według niego produkowane są Państwa plandeki..

 

plandeki na altany

plandeka na taras

plandeki na altankę plandeka do altany

 

Plandeki na altany zimowe / zabezpieczające

 

Nasza firma zajmuje się również produkcją plandek ochronnych do zabezpieczania altan, tarasów oraz ogródków piwnych i restauracyjnych przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych jesienią, zimą i wczesną wiosną.

Plandeki na altany zimowe wykonujemy z wytrzymałej tkaniny ochronne PE (PP) 200 g/m2. Jest to tkaniny w 100 % wodoodporna, odporna na działanie bardzo niskich temperatur (odporność termiczna tkaniny sięga – 40 st. C). Plandeka PE 200 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – ciemna zieleń, granatowy i jasny siwy. Brzegi plandek zawsze zagrzewamy podwójnie, dzięki czemu znacznie wzrasta ich wytrzymałość. Plandeki zaopatrzone są w oczka montażowe i potrzebny osprzęt.

Plandeka na altanę zimowa nie jest drogim rozwiązaniem, a pozwala zapobiec zniszczeniom wywołanym przez zimowe warunki. Polecamy jej stosowanie wszystkim tym, którzy potrzebują bezpiecznego i niedrogiego rozwiązania.

plandeka na altane zimowa

Więcej informacji pod numerem telefonu – 509 491 716

 

Plandeki na altanki wysyłamy do: